Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pokuć

Dobry I Stabilny I Tani Dedyk

Polecane posty

Gość Pokuć

Witam.

 

Poszukuję serwera dedykowanego z łatwym panelem administracyjnym (Cpanel, DirectAdmin...), z przynajmniej 500 GB transferu miesięcznie, pojemnosć dysku tak z 10 GB (Więcej nie trzeba...) i zależy mi zeby był to serwer stabilny, serwery w niemczech lub okolicy (Nie PL) i zeby koszt wyniósł ~1000 PLN w skali roku. Serwer pod dość potężny serwis z dużym działem download gdzie zaglądają internauci z zagranicy ~1000 wejsć dziennie z całej europy. Co mi polecacie ?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

bellerfont - pisząc w granicach 1000 PLN mam na myśli 1050, 1100....

 

BOSS - dzięki za link. Rozważam każdą oferte dokładnie <_<

 

Zastanawiałem się nad serwerem w xxl-web.pl Podobno są pośrednikami strato/ starto.de i mają mocne serwery i tanie w miarę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bellerfont - pisząc w granicach 1000 PLN mam na myśli 1050, 1100....

Domyślałem się tego, ale to i tak za mało.

Licencja miesięczna na DA -> ~40 zł, CPanel -> ~ 100zł miesięcznie.

 

Maszyn z serverbasar nie polecam pod hosting, bo dają w nich dyski IDE,

aczkolwiek jeśli to ma być głównie download - możesz próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pawel_15, no ba co do xxl-web to się nie spodziewaj za wiele jeżeli chodzi o sprzęt bo te celerony mają 128KB cache, dyski są ata z ~2MB pamięci podręcznej.

 

Powiedz coś więcej o tym serwisie, na jakim on stoi skrypcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Serwis ma stać na html, php i MySQl (Download). Forum trzymam na innym serwerze. Głównie chodzi o Transfer i możliwosć zarządzania bez jakiś udziwnień. Niedawno miałem atak jakiegoś robaka na stronie i postanowiliśmy przejść na zwykły html bo i bezpieczniej i mniej zżera transfer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Srry że odpowiadam tak późno ale uciekł mi ten temat.

 

1000zł na rok? lol ;) /12

 

83zł m/c (zaogląlmy do 100)? Zastanów się jaki trzeba Ci sprzęt żeby uruchomić cpanel (min 256ram) + dolicz koszty licencji i admina bo skoro wymagasz takiego panelu jak da/cpanel to raczej nie znasz się na administracji.

 

Podsumowanie? Nie możliwe, dorzuć 4x więcej i się zastanawiaj albo idź na jakiś mocny shared (np. prohost )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Hmmmm....Chodzi mi o taki serwer w którym moge dość dużo zmieniać, jest stabilny (W nocy tj od 24 do 4 może sobie nie działać i mieć pady) z dużym transferem miesięcznym, 10 GB miejsca to z pocałowaniem ręki i możliwość tworzenia wielu subdomen i podpinania domen. Ostatnio myślę o dreamhost - to spełnia nasze warunki tylko troche złego słyszałem/ czytałem. Czy polecacie dreamhost.com na serwis w któryego skład wchodzi: strona w html, forum phpbb2_przemo, galeria z dużą ilością zdjeć, download oparty na html i wszystko z olbrzymia oglądalnością i popularnością - obecnie na nazwa.pl dziennie potrafi iśc 4 - 7 GB na dobe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Niestety ale jak sie nie dysponuje odpowiednią ilością zer to trzeba zejść niżej...Choć mimo to reseller lub dedyk byłby najodpowiedniejszy to nie moge znaleźć odpowiadającego moim wymaganiom i w miare za przystępną cene...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×