Skocz do zawartości
MiCh

Hosting Dla Zencarta

Polecane posty

Mm, widzę charakterystyczne, dla mojego ulubionego importera opisy produktów, również korzystam :).

 

Teraz do rzeczy, odnośnie Twojego sklepu, ponieważ sam również nieco w tym temacie działam, link do przykładowego sklepu masz w stopce. Celem nie było tutaj tyle opracowanie powalającej grafiki, co czytelność i łatwość obsługi z racji grupy docelowej.

Jest to najzwyklejszy Oscommerce, do tego opracowywany na bazie macierzystej wersji Milestone 2.

Posiada różnego rodzaju dodatki pisane na zamówienie..

http://www.reprodukcje.com/oprawa/949/breath-tenderness.html

I generalnie, czas przygotowania trwał około miesiąca, zapłaciłem za wszystko, łącznie z grafiką coś koło 1000 zł. Chętnie bym Ci odpalił licznik zapytań, niestety sklep sprzedałem kilka miesięcy temu.

Niemniej jednak, jest to po kilka.. kilkanaście zapytań per strona, a nie kilkaset...

Dlatego osobiście również zachęcałbym Cię do kontaktu z jakimś programistą, który przerobiłby Twój sklep (grafik również by się przydał :)), i sądzę, że spokojnie będziesz mógł wtedy pozostać na shared hostingu ; ).

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja postawoiłem kiedyś 2 czy 3 sklepy na Oscommerce Premium, gościu jakiś e-gregor.com, czy jakoś tak zrobił to i sprzedawał(sprzedaje?) za 97zł bodaj.. proste i łatwe, pewnie ciut zoptymalizowane.. heh przykład: www.explo.pl ..co do zapytań to nie wiem, bo się nawet tym nie zajmuję, ale sklep działa na nazwa.pl wraz z 2 serwisami na Joomli.. mało ludzi tam nie ma, choć dużo też nie.. ale chyba jakiś ogromnie obciążający to nie jest.. (korzystając z wątku kolegi wyżej - bo to w końcu też Oscommerce, a na pewno nie gorszy niż M2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już jesteśmy przy kwocie 97 zł za premium :), to jednak znacznie bardziej polecam Ci darmową dystrybucje sklep-serwis.pl Ma wszystkie niezbędne dodatki, jest nieco zoptymalizowana, no i nie wydajesz ani grosza ; ).

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

też kiedyś próbowałem darmową... do momentu, gdy trzeba było zimportować artykuły z excela... heh.. bluzgów było ok. 10 na sekundę... heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tsa.. to jest kontrubucja.. Easy Populate.. o ile pamięć mnie nie myli, i ujarzmienie jej zajmuje nieco czasu. Niemniej jednak nie wymaga jakiejś szczególnej wiedzy, tylko uważnego przeczytania instrukcji, więc się Sponsi nawet nie przyznawaj :).

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×