Skocz do zawartości
beliq

Z życia Wzięte...

Polecane posty

Sobota, 16, po obiedze w domu rodzinnym poproszono mnie abym pozmywał.

No więc umyłem te kilka talerzy i garnków na krzyż,

po czym udałem się oczywiście przed monitor.

Nie mnięło 15 minut, a wpłynęły pierwsze tickety:

- a kuchenka? podłoga? kto to umyje?!

- bardzo mi przykro, ale Twój pakiet SLA nie obejmuje tego typu usług :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja kiedyś, po kolejnej przeprowadzce mieszkałem w takiej raczej wiosce.. wszystko wypakowałem, kompa podłączyłem.. i odruchowo pierwsze kliknięcie w połączenie dial up na pulpicie (wtedy to było SDI).. dopiero po ostrym bluzgu ("@^$*(&$%@$ czemu się nie chce połączyć???") skumałem, że SDI miałem w domu, a teraz byłem gdzie indziej i nie miałem netu :lol: siła przyzwyczajenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh... net jest wszędzie, a wystarczy tylko komórka -> kabelek -> lapek (tylko u rodziny na wsi muszę wyjść na poddasze na balkon by mieć lepszy zasięg :lol: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

ale to było ze 3-4 lata temu.. poza tym jak dobrze policzyć, to te komórki w ogóle się nie opłacają.. wolno i drogo.. lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sponsi, ale jak nie masz wyjścia to co zrobisz :lol: Poza tym simdata w plusie nie jest taka droga, 3gr za 100kb jest znośne aby sprawdzić pocztę, odpisać klientom, nawet o dziwo można na serwerze posmigać, fakt trochę to wolno trwa ale nie jest niemożliwe. No i poza tym to nie jest stałe rozwiązanie więc da się wytrzymać.

 

Adrian, są jeszcze takie wynalazki jak bluetooth - wtedy żadne kable niepotrzebne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian, są jeszcze takie wynalazki jak bluetooth - wtedy żadne kable niepotrzebne..
Tylko trzeba go mieć jeszcze w telefonie :lol:

A na kabelku jakoś pewniej się czuje ;)

Natomiast co mi się spodobało... zwykły kabelek DKU-5 za parę złotych na linux'ie działa bez problemu do przesyłu neta, a na windowsie nie :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×