Skocz do zawartości
BuLi!

Host Pod Forum

Polecane posty

Witam!

 

Poszukuje hostingu pod forum VB 3.6.8 hosting musi byc darmowy dlatego ze wszystka kase co mialem wydalem na licencje za vb ;( i teraz nie mam kaski na dobry serwer....

hMm co wrzuce forum na jakis darmowy serwer np mialem juz na netfast.org funpic.de ohost.de wszystkie padly po pierwszym dniu eh chyba za duzo odwiedzin mialem i padlo;( zalezy mi na zagranicznym serwie...

podajcie wszystko to co wam przychodzi do glowy za kazda pomoc bede wdzieczny jestem w rozpaczy;(;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ŻADEN darmowy nie uciągnie Ci forum (przy zadowalającej wydajności).

 

Szukaj jakiegoś hostingu z płatnościami miesięcznymi to będzie Ci łatwiej uzbierać co miesiąc tę odpowiednią kwotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yoyo.pl

 

My nie zajmujemy się tutaj darmowymi hostingami.

 

Zrozum że za darmo to nawet w pysk nie chcą dawać. Kup sobie konto za 100zł rocznie i koniec tylko proszę... nie mów że tyle nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Linux a niby skad mam miec nie kazdy jest taki bogaty jak ty.... i wcale nie zartuje bo jak bym mial to bym napewno nie zalowal eh ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas możesz kupić od 15zł na miesiąc. To nie jest dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale za to macie strasznie mały transfer ;)  W ogóle w dizsiejszych czasach jest mało serwerów z dużym transferem.

Może insane.pl? Mają bardzo fajnie dopasowane oferty i tanio. Trochę nie pomyślałeś, bo jak się kupuje drogie forum, to od razu trzeba myśleć o płatnym serwerze, a nie darmowym. Ile kosztuje licencja VB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie...

Jak w ogóle można szukać darmowej usługi do utrzymywania skryptu forum na które wydało się trochę gotówki?

Jedno ma się nijak do drugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale za to macie strasznie mały transfer ;) W ogóle w dizsiejszych czasach jest mało serwerów z dużym transferem.

Może insane.pl? Mają bardzo fajnie dopasowane oferty i tanio. Trochę nie pomyślałeś, bo jak się kupuje drogie forum, to od razu trzeba myśleć o płatnym serwerze, a nie darmowym. Ile kosztuje licencja VB?

 

Łącza w pl kosztują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa i może masz nadzieje że jak piszę na str darmowego hostingu "Nielimitowany transfer" to jest tak naprawdę? Nawet przy własnych serwerach dedykowanych tak nie ma a co dopiero w darmowych hostingach.

 

Co do mnie to wcale nie jestem bogaty - to że mam własny serwer dedykowany o niczym jeszcze nie świadczy ale ściemy bo inaczej tego nazwać nie można że nie masz 15zł na rok to przegięcie pały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hosting już znaleziony, więc temat można zamknąć ;)

 

W razie W to juz wiadomo do kogo sie zglosic. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

BOSS ..może mi znajdziesz kasę na serwery.pl ? : ) to konto provider 30 na 2 lata z góry : ))))PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×