Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
rado

Dobry Hosting Do 15 Zł Miesięcznie

Polecane posty

Witam , poszukuję dobrego hostingu o niewielkich parametrach do 15 zł miesięcznie , płatnosc aby była możliwa co miesiąc , nie z góry na rok . Potrzebny pod uruchomienie Addera czyli musi posiadać Crona , oraz pod mniejsze serwisy.prosze o polecenie jakichś sprawdzonych firm , aktualnie założyłem konto na fc.pl ale tragicznie sie prezentuje , wrzuciłem małą stronkę i juz 3 razy w ciagu godziny zauwazyłem brak strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , poszukuję dobrego hostingu o niewielkich parametrach do 15 zł miesięcznie , płatnosc aby była możliwa co miesiąc , nie z góry na rok . Potrzebny pod uruchomienie Addera czyli musi posiadać Crona , oraz pod mniejsze serwisy.prosze o polecenie jakichś sprawdzonych firm , aktualnie założyłem konto na fc.pl ale tragicznie sie prezentuje , wrzuciłem małą stronkę i juz 3 razy w ciagu godziny zauwazyłem brak strony

U nas w cenie 25 zł + VAT za 3 miesiące może Pan otrzymać serwer z 2 GB przestrzeni dyskowej, 33 GB transferu miesięcznego i bez innych limitów. Jest oczywiście m.in. dostęp do shella i crontaba. Szczegółowa oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę odradzam insane.pl, przedwczoraj się dowiedziałem że qlweb mod by jachu na który wchodziły tylko boty google niesamowicie obciążał serwer, przeniosłem już na inny hosting, rykoszetem został zablokowany serwis z opisami na gg (4 uniq dziennie). Dziś został zablokowany jeden katalog zwykły qlweb ale tego rozumiem, ma pona 100 uniq dziennie. Trochę mnie to zraziło do tej firmy bo nie wiem tak naprawdę co tam stawiać, ale z kont static jestem zadowolony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę odradzam insane.pl, przedwczoraj się dowiedziałem że qlweb mod by jachu na który wchodziły tylko boty google niesamowicie obciążał serwer, przeniosłem już na inny hosting, rykoszetem został zablokowany serwis z opisami na gg (4 uniq dziennie).

Jeśli ilość odwiedzin była mała, to być może popełnił Pan jakiś błąd instalując skrypty. Faktem jest, że pierwszy z nich wygenerował w pewnym momencie na dłuższy czas load 60.0 (!) na mało obciążonej maszynie, a drugi około 20.0.

 

Dziś został zablokowany jeden katalog zwykły qlweb ale tego rozumiem, ma pona 100 uniq dziennie.

Od godziny 18:40 przez pół godziny jeden z Pana skryptów bez przerwy wykorzystywał całą wolną moc procesora (około 60% -- były to godziny szczytu).

 

Trochę mnie to zraziło do tej firmy bo nie wiem tak naprawdę co tam stawiać, ale z kont static jestem zadowolony ;)

Niestety nie odpowiedział Pan na maila z informacją o skrypcie przeciążającym serwer (a moze odpowiedź do nas nie dotarła?). Zawsze staramy się pomóc rozwiązać tego typu problemy i najczęściej się to udaje.

 

Ogólnie takich problemów z serwerami wirtualnymi jest bardzo mało, w lipcu były dwa lub trzy i bodaj tylko opisany powyżej nie został z sukcesem rozwiązany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem sprawę, ale za te zaplecze mam miesięczny dochód (~100zł) więc nie mogę sobie pozwolić na takie imprezy, zwłaszcza że ostatnio nie mogę być ciągle on-line. Co do waszego hostingu nic nie mam, jednak gdybym wyjechał na dłużej na wieś na 3 dni (ostatnio sobie robie takie wakacje) to już byłaby tragedia dla mnie. Co do takiego obciążenia to oczom nie wieże, mój były xad.pl takie load robił, a tu zwykły qlwebik ;) Coraz lepsze osiągnięcia mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

jeśli masz dochoód ok. 100zł (bo tak to zrozumiałem), to nie możesz wydać ok. 30-40 na hosting? no daj spokój.. najpierw jakość i twoja twarz wśród klientów, a potem zarobek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza rzecz płaciłem dla insane.pl 35.38 zł brutto za konto Biznes Plus

to nie możesz wydać ok. 30-40 na hosting?

 

A więc sponsi jestem w tym przedziale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

ale na miesiąc? to bierz reselka gdzieś.. Sisco albo Hostings.. ew. shared w IQ, czy coś.. dużo świetnych hostów się ostatnio klaruje :-)

 

fc kiedyś było OK, ale potem gdzieś czytałem, że się pogorszyli stopniowo na przełomie miesięcy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem sprawę, ale za te zaplecze mam miesięczny dochód (~100zł) więc nie mogę sobie pozwolić na takie imprezy, zwłaszcza że ostatnio nie mogę być ciągle on-line. Co do waszego hostingu nic nie mam, jednak gdybym wyjechał na dłużej na wieś na 3 dni (ostatnio sobie robie takie wakacje) to już byłaby tragedia dla mnie. Co do takiego obciążenia to oczom nie wieże, mój były xad.pl takie load robił, a tu zwykły qlwebik ;) Coraz lepsze osiągnięcia mam ;)

Pana skrypty zachowywały się dość dziwnie. Zasadniczo nie generowały istotnego obciążenia (najczęściej były wręcz niezauważalne) pomijając 3 opisane sytuacje kiedy próbowały wręcz zarżnąć serwer. Nie było to także obciążenie baz danych tylko wygenerowane przez same skrypty. Dlatego wnioskuje, że powstał jakiś błąd podczas ich instalacji. Nigdy nie blokujemy kont ani ich części jeśli nie utrudniają one pracy innym użytkownikom. Gdyby wygenerował Pan np. średnie obciążenie nawet 20% ale o spokojnym rozkładzie, nie przeciążając serwera, to skontaktowalibyśmy się po prostu e-mailem i pomogli poprawić skrypty lub zaproponowali inne rozwiązanie gdyby poprawić się ich nie udało i konto napewno nie byłoby blokowane. Robimy to tylko, gdy nie ma innego wyjścia.

 

Natomiast sytuacje z błędami podczas instalacji i konsekwencjami jak u Pana czasami się zdarzają -- jeden z naszych klientów zainstalował np. własną aplikację z niewłaściwie napisaną obsługą błędów i ustawił `chmod 777` dla jednego z katalogów, co w naszym systemie (skrypty uruchamiane z prawami użytkownika) spowodowało generowanie błędów i niewłaściwą ich obsługę przez aplikacje klienta, a w konsekwencji bardzo duze obciążenie serwera. Udało się to poprawić w minutę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×