Skocz do zawartości
cyrial

[projekt] Ofio - Stop Nieuczciwym Hostingom

Polecane posty

Dzisiaj rozpoczęły się prace nad projektem "Ofio", który ma na celu wspomóc użytkowników internetu w doborze hostingu. Projekt jest w fazie początkowej, oprogramowanie jest powoli pisane, za ok. 2-3 tygodnie powinna pojawić się wersja beta. Zachęcam do testowania oraz wygłaszania opinii, rad na temat systemu.

 

Link - http://e-cast.pl/ofio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, dzisiaj dopiero rozpoczęły się prace, jak na razie w trakcie tworzenia jest odpowiedni moduł wyszukiwania aukcji danej "firmy" na allegro, nie jest jeszcze całkowicie sprawny, jednak działa coraz lepiej. Wkrótce zostanie dodana opcja wyszukiwania NIP'u i REGON'u (w tym obliczanie czy są one prawdziwe), możliwość wystawienia opinii hostingowi oraz oceny (tylko po zarejestrowaniu się). Dodatkowo pod uwagę będą brane opcje kontaktowe. W zależności od tego, jakie zostaną udostępnione i wykryte przez system, taki procent zostanie dodany do ogólnego wyniku (im więcej procent, tym większe prawdopodobieństwo krzaka). Sam projekt jest dosyć trudny do zrealizowania, ale myślę, że warto :). Nowe opcje będą się pojawiały z dnia na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może po prostu napisz, że istnieje taki projekt gdy już tak na prawdę będzie można go testować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem tego posta wcześniej, tylko ze względu na to, że miałem nadzieję, że znajdzie się ktoś, który np. zajrzy sobie raz dziennie, ew. wykryje jakiś błąd i da znać, to się liczy, a i sporo pomaga :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×