Skocz do zawartości
Gość marder

Poszukuję Hostingu

Polecane posty

Gość marder

Poszukuję możliwie taniego hostingu dla serwisu dla niepełnosprawnych. Transfer około 100GB miesięcznie (i rośnie). Dotychczasowy serwer na nazwa.pl został zablokowany z powodu zbyt dużej ilości zapytań do bazy danych (135000 na dobę) - niestety optymalizacja skryptów nie wchodzi w grę. Serwer musi posiadać panel administracyjny po polsku, a także firma która zapewni hosting,musi mieć możliwość wystawienia f-ry vat. Mile widziana byłaby też pomoc w przeniesieniu serwisu z dotychczasowego serwera, ponieważ dopiero raczkujemy w tej dziedzinie. Istnieje możliwość umieszczenia reklamy firmy hostingowej w stopce na wszystkich podstronach serwisu - page rank 4 (Google zindeksowało 99200 stron serwisu - LINK).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukuję możliwie taniego hostingu dla serwisu dla niepełnosprawnych. Transfer około 100GB miesięcznie (i rośnie). Dotychczasowy serwer na nazwa.pl został zablokowany z powodu zbyt dużej ilości zapytań do bazy danych (135000 na dobę) - niestety optymalizacja skryptów nie wchodzi w grę. Serwer musi posiadać panel administracyjny po polsku, a także firma która zapewni hosting,musi mieć możliwość wystawienia f-ry vat. Mile widziana byłaby też pomoc w przeniesieniu serwisu z dotychczasowego serwera, ponieważ dopiero raczkujemy w tej dziedzinie. Istnieje możliwość umieszczenia reklamy firmy hostingowej w stopce na wszystkich podstronach serwisu - page rank 4 (Google zindeksowało 99200 stron serwisu - LINK).

 

Jeśli serwis bardzo zjada zasoby serwera to tanio pewnie nie będzie.

Jest kilka opcji:

1. U nas można specjalny plan wynegocjować (mamy szybki serwer więc jest możliwość, że jednak nie będzie potrzeba negocjacji planu dla pana).

2. Zakupić vps lub serwer dedykowany + wynająć administratora.

3. Znaleźć inna firmę która udostępnia takie szyte na miarę plany.

 

Jeśli chciałby pan otrzymać dodatkowe info w sprawie opcji nr.1 proszę sie skontaktować z nami przez http://www.prohost.pl/contact.php

lub czat na www.prohost.pl

Pomoc w przeniesieniu mysle, że nie stanowiłoby to problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mardi ja osobiście nie ufam firmą które w kontakcie nie podają numeru telefonu o adresie już nawet nie wspomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mardi ja osobiście nie ufam firmą które w kontakcie nie podają numeru telefonu o adresie już nawet nie wspomnę

Czym nie ufasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Witam,

 

Mam nadzieję, że udało się znaleźć nowego dostawce. Proszę nas informować jak się sprawuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

Mam nadzieję, że udało się znaleźć nowego dostawce. Proszę nas informować jak się sprawuje ;)

Albo przez ten upał albo nie wiem przez co ale nie zrozumiałem kontekstu Twojej wypowiedzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@BOSS chodziło chyba o recenzję na temat sprawowania się oraz nazwy nowego usługodawcy :P

 

PS. nie jest jeszcze aż tak gorąco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Przepraszam, jeśli wypowiedzi są trudne do zrozumienia. Na dworze 36, w samochodzie bez klimy 136.

 

A wywnioskowałem, że coś znaleźli gdyż tak mówi news na ich stronie (co prawda z 13 lipca).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma, nie bylo zadnych ofert poza ta tu na forum Portal IPON.pl nadal poszukuje serwera w kwocie pomiedzy 100 a 200 zl miesiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

może coś w Niemczech - hosteurope, albo przez pośrednika, w xxl-web ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życie w ciągu zaledwie 5 dni nauczyło mi również doliczać koszty administracji ;) Wiedza niestety kosztuje :P Jeszcze co prawda nie mam, ale przekopując się przez tony postów i tematów można dojść do wniosku, że jeśli nie masz konta w de to najlepszą opcją jest właśnie hosteurope :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupilismy serwer w Fastom.pl ale to byla pomylka z naszej strony ale firma zwrocila pieniadze w calosci wiec niie mozn jej nic zarzucic

 

kupilismy serwer w serveradmin.pl i niby jest ok tylko ze jak dla nas 360 zl/mies to samobojstwo ale po tym jak nazwa nas zablokowala musielismy na szybko cos kupic

 

kupilismy rowniez vPowerServer30 w XXL-WEB.COM ale po przekopiowaniu plikow sa problemy z polskimi znakami a admini nie umieja nam pomoc chyba sami nie wiedza co moze byc powodem i jak go rozwiazac wiec i on odpada

 

dlatego zmuszeni jestesmy kupic ponownie juz 3 serwer na ktory przeniesiemy a wlasciwie ktos nam przeniesie zawartosc portalu i baz danych i uruchomi portal usowajac wszystkie bledy jakie sie pojawia podczas przenosin na nowy serwer, wystawi nam rachunek i zmiescimy sie w kwocie jaka wymienilem wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×