Skocz do zawartości
barman_kolejka

Serwer Dedykowany Bez Oplaty Instalacyjnej

Polecane posty

Do jakiej kwoty i jakie parametry?

 

Serwer w Polsce, Europie, USA?

 

Troszkę więcej szczegółów by się przydało, aby coś doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie tak cos okolo 2GHz i zeby mial z 1GB ram byloby dobrze i jakis dysk. Najwazniejsze dla mnie jest sporo ip. i cena mozliwie niska. Transfer to kompletnie nie wiem ile bede zuzywal. Bede mial tam wieksze forum i chce shelle udostepnic znajomym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"tanio" to dla Ciebie 200zł/mc czy 500zł/mc?

Jeżeli chcesz mieć tanio to z dużą ilością IP nie dostaniesz, będziesz musiał osobno za nie dopłacić.

Reasumując nie masz pojęcia jakiego dedyka szukasz, może po prostu rozglądnij się za ofertami począwszy od forum "Serwery Dedykowane i VPS (Virtual Private Server)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sądzę, że taniej będzie zacząc od VPS. Będzies mógł rozdawać shell'a i generalneirobić to samo, co na dedyku, tylko że mniej wydajnie, bo maszyna - wiadomo - współdzielona. U nas akurat jest promocja: http://www.sisco.com.pl/promo-przestrzen.html

Oczywiscie zajmujemy się także dedykwami, najprostszy model w naszej ofercie, czyli IBMx330, 1 GB RAM, CPU 2x1 Ghz, to kozt rzędu 350 zl netto miesięcznie, ale dogadalibyśmy sie bez umowy rocznej. Opłąta instlacyjna też byłąby od negocjacji - zawsze użytkownikom Forum idę mocno na rękę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×