Skocz do zawartości
Gość bugmenot

[wirtualny] Mysql>2 Do ~50/70zł

Polecane posty

Gość bugmenot

witam

szukam hostingu w cenie do ~70zł, musi mieć obowiązkowo 2 (a najlepiej więcej) baz danych,

Na stronie chce uruchomić galerię i pewnie transfer nieźle zje 1GB to będzie z pewnością za mało.

Moim wymaganiom odpowiada http://www.masternet.pl/

tylko, że ten transfer taki malutki (Classic), może skusze się na Premium bo już wyglada lepiej.

 

Jakie hostingi spełniają jeszcze moje wymagania?

z gory dzięki za linki, no i proszę o "pewniaki" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

 

Na sam początek spokojnie wystarczy serwer CLASSIC, natomiast gdy serwis będzie sie rozwijał wówczas bez żadnych problemów można migrować na dowolnie większy serwer.

 

Zapraszamy do bezpłatnego 14-sto dniowego okresu próbnego aby przekonać się o jakości naszych usług.

 

Pozdrawiam;

Szczepanik Adrian

MasterNET.pl - właściciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam

szukam hostingu w cenie do ~70zł, musi mieć obowiązkowo 2 (a najlepiej więcej) baz danych,

Na stronie chce uruchomić galerię i pewnie transfer nieźle zje 1GB to będzie z pewnością za mało.

Moim wymaganiom odpowiada http://www.masternet.pl/

tylko, że ten transfer taki malutki (Classic), może skusze się na Premium bo już wyglada lepiej.

 

Zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą. Za 59 zł netto dostaniesz serwer wirtualny Home Plus z 1 GB przestrzeni i aż 20 GB transferu miesięcznego. Domeny/subdomeny/bazy MySQL bez limitu. Konto można testować przez 14 dni za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bugmenot
Zapraszamy do bezpłatnego 14-sto dniowego okresu próbnego aby przekonać się o jakości naszych usług.

przekonałem się i nie skorzystam, zmieniam nazwę pliku i muszę czekać sporo czasu zanim serwer to zmieni.

albo, usuwam cały folder, wchodzę przez przeglądarke na strone a ona mi się jeszcze wyświetla jak pliku już dawno są usunięte. Z czymś takim pierwszy raz się spotykam.

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przekonałem się i nie skorzystam, zmieniam nazwę pliku i muszę czekać sporo czasu zanim serwer to zmieni.

albo, usuwam cały folder, wchodzę przez przeglądarke na strone a ona mi się jeszcze wyświetla jak pliku już dawno są usunięte. Z czymś takim pierwszy raz się spotykam.

:)

Z całą pewnością nie jest to problem po naszej stronie. Najprawdopodobniej winna jest konfiguracja proxy/w3cache którego Pan używa. Mimo wszystko proponuję skontaktować się z naszym supportem w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@T, wypowiedź @bugmenot dotyczyła raczej MasterNET.pl :)

Ale jest na pewno tak jak pisał @T - problem leży wyłącznie po stronie serwerów proxy/cache z których dany Klient korzysta.

Po stronie naszych serwerów wszelkie zmiany widoczne są w chwili ich zmiany czyli online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@T, wypowiedź @bugmenot dotyczyła raczej MasterNET.pl :)

Ale jest na pewno tak jak pisał @T - problem leży wyłącznie po stronie serwerów proxy/cache z których dany Klient korzysta.

Po stronie naszych serwerów wszelkie zmiany widoczne są w chwili ich zmiany czyli online.

Tak, nie zauważyłem, jednak odpowiedź pozostaje taka sama -- no chyba, że po Waszej stronie uruchomione jest jakieś proxy z funkcją cachowania zapytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba, że po Waszej stronie uruchomione jest jakieś proxy z funkcją cachowania zapytań.

Nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bugmenot

zrobiłem mały teścik, załadowałem plik na serwer umnie oczywiście on jeszcze nie działał więc dałem link znajomym, mieli to samo... ( byli z poza mojej sieci)

 

//EDIT:

tu ja popełniłem błąd. W programie do przesyłania plików miałem nazwe masternet a dane były z innego serwera :lol:

 

Musze tutaj pochwalić, za zainteresowanie i pomoc przez Adriana Szczepanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×