Skocz do zawartości
michero

[cms][edycja Podstron] Wybór Cms Do Edycji Podstron

Polecane posty

Witam,

 

Mam zrobioną stronke z własnym kodem html i php. Nazwijmy ją tu www.mojastrona.pl. Są na niej pewne informacje oraz pole do logowania i rejestracji. Ludzie którzy się zarejestrują a następnie zalogują otrzymają ode mnie swoją (unikatową) podstrone np. www.mojastrona.pl/login_osobnika.

Chciałbym zaprzęgnąć jakiegoś CMS`a, aby człowiek który otrzyma ode mnie swoją podstronę mógł ją edytować w wybranych przeze mnie miejscach za pomocą własnie tego CMS`a. Jaki CMS to potrafi? Nie chce niczego innego, jak tylko prostego edytora zawartości podstrony. Zaznaczę sobie w kodzie php (w sposob rozumiany przez CMS), że tu i tu można edytować tekst i CMS by umożliwiał taką edycję użytkownikowi podstrony.

 

Jak na razie znalazłem CMS o nazwie SAPID, ale nie moge go zainstalować...

Jest też Quick.cms, ale nie wiem czy te dwa CMS`y spełnią moje oczekiwania... Jakieś rady ??

proszę Was o pomoc.

Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam takie postrzeganie systemów CMS jak przedstawił autor. Do tego zły dział -> przenoszę do piaskownicy (choć mam ochotę do kosza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a skąd taka reakcja? Przecież to jest magia CMS aby zrobić to co napisałem. Przecież o to tu własnie chodzi!

Dlatego proponuję chociaż jednym zdaniem odp na moje pytanie... Rola CMS`a w moim życiu ogranicza się do tego co napisałem. Wsio.

 

Ps.

Dlatego napisałem to w e-commerce, bo w opisie tego działu jest wspomniany CMS. Nigdzie indziej nie jest. Na szczęście sa admini/moderatorzy którzy to kontrolują. Duży +.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no a zebys wiedzial przykladowo wikipedia.org ten sam system ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×