Skocz do zawartości
Konrad.K

Oferta Netii - Ktoś Korzysta ?

Polecane posty

Drodzy Forumowicze - czas na kolejny odcinek telenoweli o Netii. Minął prawie miesiąc i uwaga uwaga.... DOSTAŁEM ZESTAW STARTOWY (na stronei gwarantowali dostarczenie go w tydzień). Żeby było ciekawiej... wciąż nie mam sygnału puszczonego na linii z Netii - ogólnie jest miło, ciekawe ile to jeszcze potrwa, ponieważ na infolinię nadal nie da się dodzwonić (3 próby 40 minutowego oczekiwania na konsultanta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mój koleś w Słupsku zrezygnował z Neo i zamówił Netię.. dopiero potem się okazało, że w jego rejonie nie ma jeszcze sygnału Internetowego hehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick
Mój koleś w Słupsku ...

czy tylko mi to dziwnie zabrzmiało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

koleś - kolega ..hę? no przecież też jestem ze Słupska, chyba aż tak się znaczenie słów nie zmieniło? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Netia mogła by zainwestować i zatrudnić nowych pracowników na infolinię bo nie mogę nigdy cię tam dodzwonić zamówiłem ich usługę 10 lutego, podpisałem umowę, zerwałem umowę z tpsa ale do tej pory nie podłączyli mi netu więc coś jest nie tak jedyny plus to taki że wczoraj dostałem telefon oczywiście automat że mam bonus za opóżnienie w wysokości zniżki o 90 % na jeden miesiąc, przynajmniej taki plus. Ale ciekawe czy policzą mi następny miesiąc bo już jeden miesiąc mam taki bonusik bo nie wziołem ich zestawu startowego. Trochę nie poważna jest ta firma, ale na szczęście kochana neostrada nie odłączyła sygnału bo jak bym miał przez te prawie trzy tygodnie wytrzymać bez netu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przewidzieli w co się pakują tą promocją i nie wyrabiają pewnie... Ale to jest zwyczajnie śmieszne, powinni zupełnie wyłączyć tą infolinie, albo przynajmniej zmieniać muzyczkę w czasie oczekiwania bo można zwariować słuchając 40 minut tego samego motywu muzycznego przerywanego "słodkim" głosem automatu że linie zajęte i proszę czekać, a na koniec uświadamiając sobie że po tych 40 minutach oczekiwania, zostaliśmy rozłączeni... Tak samo mi się nie chce wierzyć że przez 14 dni, dzwoniąc co 2 dzień po 2-3 razy o różnych porach, udało mi się dodzwonić tylko raz, do tego konsultantka nie potrafiła mi udzielić żadnych informacji (nawet nie znała odpowiedzi na pytanie czy dostane filtry do założenia przy telefonach...)... Zobaczymy ile teraz czeka mnie oczekiwania na sygnał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

myślę, że to gorzej wychodzi Netii, niż cała ta ich akcja i kreowanie wizerunku "dobrego sprzymierzeńca z tańszym Internetem"... innymi słowy - przedobrzyli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mówiłem że Dialog telecom jest lepszy od Netii. Najciekawsze że nie będziesz mógł? Instalnąć bezproblemowo Visty bo ten ich Pseudo modem DSL nie ma sterowników pod nowego Wina. :-) W normalnym cywilizowanym rozwiązaniu bowiem modem DSL ma wyjcie sieciowe, nie USB. Chyba, ze teraz coś w Netia dają innego niż Alcatele.

 

Tak że jeszcze sobie powalczysz. Tyle, że teraz będziesz miał "lepszą perspektywę". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak kupilem sobie router z wbudowanym AP, wiec wystarczy ze ew VISTA (na ktorej widok na ta chwile zbiera mi sie na wymioty, ale moze kiedys zostane zmuszony do przejscia) bedzie obslugiwac WiFI... Sta? si? cud ! Dodzwoni?em si? - zacz??em rozmowe od wygarni?cia wszystkiego co o tym wszystkim mysle a przede wszystkim na temat ich infolinii - na koniec zapytalem czy przynajmniej powie mi ile tygodni mam jeszcze czekac - powiedzial ze sprawdza, po 2 minutach dowiedzialem sie ze jedyne co moze powiedziec to ze sygnal powinien byc w pierwszej polowie marca... Zobaczymy...

 

ps. ale wg wszystkich mediow to nie jest do konca wina Netii, tylko TPSA robi wszystko zeby im utrudnic caly proces...

ps2. http://biznes.onet.pl/1,12,11,28092111,773...1,0,forum2.html :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×