Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mili

Szukam Hostingu 10gb +

Polecane posty

Szukam hostingu w zakresie 10-25 GB (więcej na razie mi nie potrzeba). Transfer 80 GB/ mies

nielimitowana ilość domen, maili, aliasów, FTPów,

Właśnie kończę średnio przyjemną przygodę z webd.pl i niechcący sparzyłem się mocno na home.pl - jak się okazuje są jeszcze gorsi od webda... :P

Zasadniczo będę chciał czegoś stabilnego, bo chcę się tam sprowadzić z około 200 domenami. Obsługa przez cpanel była do przyjęcia, natomiast serwer + obsługa webda wyklucza możliwość poważnej współpracy. Można u nich powiesić bloga, ale nie profesjonalne serwisy firmowe ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można u nich powiesić bloga, ale nie profesjonalne serwisy firmowe ....

profesjonalne serwisy firmowe maja dedyki i revDNS'y do domen...

 

zastanow sie lepiej dlaczego takie duze firmy podziekowaly ci za wspolprace :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty poprostu potrzebujesz resellera. Zobacz na ten Topic http://www.webhostingtalk.pl/index.php?showtopic=6695

 

Może sisco.pl Ci podejdzie. Uwaga to jest niestandardowa oferta. nie ma jej na stronie sisco.pl O szczegóły musisz dopytać. Ja mam w planie zakupić tam konto do wstępnego rozpoznania ich oferty. Potem jak wszystko biedzie ok to zdecyduje się na dłuższą współpracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam hostingu w zakresie 10-25 GB (więcej na razie mi nie potrzeba). Transfer 80 GB/ mies

nielimitowana ilość domen, maili, aliasów, FTPów,

Właśnie kończę średnio przyjemną przygodę z webd.pl i niechcący sparzyłem się mocno na home.pl - jak się okazuje są jeszcze gorsi od webda... ;)

Zasadniczo będę chciał czegoś stabilnego, bo chcę się tam sprowadzić z około 200 domenami. Obsługa przez cpanel była do przyjęcia, natomiast serwer + obsługa webda wyklucza możliwość poważnej współpracy. Można u nich powiesić bloga, ale nie profesjonalne serwisy firmowe ....

 

Jeżeli ma to być 200 domen polecam raczej serwer dedykowany.

Proponuję coś z naszej oferty: http://www.3it.pl/?id=serwery_dedykowane

Serwer dedykowany już od 350 zł na m-c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×