Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
hyhyhy

Spam ->> Do Mnie !

Polecane posty

Hi, proszę was, najlepiej wszystkich, o forwardowanie spamu, który do was dociera na adres spam@spam.5gb.pl. Chodzi o to, aby spamassassin nauczył się jak najwięcej, co w większym stopniu może zapobiec docierania spamu do userów. Z góry dzięki. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

rusel zrobię przekierowanie ze starego, nieuzywanego konta na home.pl :P teraz to dostaniesz śmieci, hehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

A nie łatwiej nauczyć go "ręcznie" ? Wskazując konkretne wiadomości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Przekierowalem Ci tam skrzynke z o2.pl z jakiegos hmm 2002 roku (dziwne ze jeszcze dziala) za czasow jak robilem strone dla pewnej szkoly - jedyne co tam przychodzi to spam :P Dlatego tez wylaczylem filtr i zrobilem przekierowanie :) Ale musisz wejsc na link ktory powinien dojsc na ten twoj adres, aby zgodzic sie na przekierowanie.

 

Moze zwyczajnie wlacz cach-all dla jakiejs domeny i perfidnie podaj na paru stronach jakies zmyslone adresy email - kilka dni i zaczniesz dostawac kupony rabatowe na viagre :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Fobi, może i łatwiej, ale w sumie 'trudność' jest porównywalna. Nauczyłem już SA ok 500 wiadomości, zobaczę co z tego wyjdzie, ale chcę być na bieżąco ze spamem ;-) @Doopy, ok, dzięki :) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
Hi, proszę was, najlepiej wszystkich, o forwardowanie spamu, który do was dociera na adres spam@spam.5gb.pl. Chodzi o to, aby spamassassin nauczył się jak najwięcej, co w większym stopniu może zapobiec docierania spamu do userów.

 

Mam nadzieje, ze pamietasz tez o karmieniu spamassassina NIESPAMEM ? Wrzucanie mu samych spamow nie przyniesie nic dobrego. Przypominam:

 

http://spamassassin.apache.org/full/3.1.x/doc/sa-learn.txt

 

EFFECTIVE TRAINING
...
You need to train with both spam *and* ham mails. One type of mail alone
will not have any effect.

 

 

 

Przekierowalem Ci tam skrzynke z o2.pl z jakiegos hmm 2002 roku (dziwne ze jeszcze dziala) za czasow jak robilem strone dla pewnej szkoly - jedyne co tam przychodzi to spam :P

 

Cytuje za manualem:

 

Note that if your mail folders contain things like forwarded spam,
discussions of spam-catching rules, etc., this will cause trouble. You
should avoid scanning those messages if possible. (An easy way to do
this is to move them aside, into a folder which is not scanned.)

 

Na ta skrzynke na o2.pl przychodza tez przesylki reklamowe ktore wysyla o2.pl w mysl swojego regulaminu. Forwardujac *wszystko* - raczej nie pomagasz koledze ;-)

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ta skrzynke na o2.pl przychodza tez przesylki reklamowe ktore wysyla o2.pl w mysl swojego regulaminu. Forwardujac *wszystko* - raczej nie pomagasz koledze ;-)

Masz rację, no ale niestety o2.pl nie oferuje przekierowania samego spamu... Zatem jeśli moje przesyłki mają robić więcej złego niż dobrego, wyłącze przekierowanie - wystarczy jeden sygnał na gg/pw.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×