Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Hosting Dla Mojego Serwisu(istniejącego Już)

Polecane posty

Gość

Witam.

 

 

jako, że jestem administratorem serwisu www.lazowianie.info, a obecny hosting mnie nie zadowala postanowiłem napisać tutaj, by móc uzyskać odpowiedź od ekspertów.

 

Potrzebny mi jest pojemny i tani hosting bez limitu subdomen i baz mysql z możliwością rozbudowy. Obecnie cały serwis zajmuje ok. 400mb, a wciąż się rozwija, kiedyś 1gb miejsca na ovh przestanie starczać. Transfer miesięczny na poziomie 2-3gb, a jako, że mam zamiar dołączyć do tego wszystkiego system blogowy może znacznie wzrosnąć. Nie chce bawić się w krzaki, strona musi chodzić cały czas, choćbym miał zapłacić więcej niż w nic nie wartych firmach. Najlepiej niech do tego będzie w promocji jakaś pl'ka. Zastanawiam się nad nazwa.pl, ale nie wiem czy to dobry wybór i czy faktycznie tak tanio mnie to wyjdzie...

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

50zł za pół roku to w sumie tanio.. nawet bardzo (w nazwie) ale jeśli chcesz zabawić dłużej i wciąż mieć tanio.. i w dodatku dobrze.. no cóż.. nie ma "tanio i dobrze", jeśli "tanio" to dla Ciebie do 100zł, to nie wiem, czy nie będziesz się czasem denerwował padami jeśli wybierzesz coś za np. 60zł rocznie..... wyłóż ciut więcej i kup coś solidnego.. na przykład... Progreso albi IQ, albo chociaż na pół roku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładna strona, jedna za ładniejszych tego typu jaką ostatnio widziałem.

 

Z nazwy pl będziesz zadowolony na pewno jednak cena odnowienia hostingu jest spora 366zł brutto zastanów się nad tym. W takim wypadku polecałbym poznańską firmę www.blink.pl oni mają bardzo dobry hosting za 99zł i tylko żę limitują sql'a i niektóre usługi ale jest 14 dni testu wiec możesz sprawdzić ich klasterek. W tej cenie nie znajdziesz dużo lepszej firmy.

 

Nie wiem co jest nie tak z ovh ale blink powinien być lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebny mi jest pojemny i tani hosting bez limitu subdomen i baz mysql z możliwością rozbudowy. Obecnie cały serwis zajmuje ok. 400mb, a wciąż się rozwija, kiedyś 1gb miejsca na ovh przestanie starczać. Transfer miesięczny na poziomie 2-3gb, a jako, że mam zamiar dołączyć do tego wszystkiego system blogowy może znacznie wzrosnąć. Nie chce bawić się w krzaki, strona musi chodzić cały czas, choćbym miał zapłacić więcej niż w nic nie wartych firmach. Najlepiej niech do tego będzie w promocji jakaś pl'ka. Zastanawiam się nad nazwa.pl, ale nie wiem czy to dobry wybór i czy faktycznie tak tanio mnie to wyjdzie...

Zachęcam do przetestowania (14 dni testu za darmo) konta Biznes Mini. 1 GB powierzchni i 150 GB rocznego transferu, reszta bez limitu za 99 zł netto rocznie + możliwość łatwego przejścia na wyższy pakiet w dowolnym momencie. Szczegóły: http://www.insane.pl/?x=biznes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Na chwile obecną zastanawiam się nad i365 z promocją "Hot Server" - jak już pisałem 1gb może kiedyś braknąć...a na insane do wyższego pakietu 100zł trza dopłacić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×