Skocz do zawartości
Gość Filip Nowacki

Hosting GIODO pod duży projekt

Polecane posty

Gość Filip Nowacki

Hej!

W czerwcu wdrażam nowy projekt na produkcję i potrzebuję mocnego serwera pod całość. Długo się zastanawiałem nad rozwiązaniem cloud/dedykiem z OVH* aczkolwiek wydaje mi się, że warto również podpytać o inne rozwiązania :)

 

Potrzebuję rozwiązania pod aplikację bazodanową opartą o framework Zend. Dosyć duża kobyła, ruch będzie leciał z aplikacji www jak i mobilnych aplikacji w oparciu o api także duża rurka mile widziana :)

 

Przestrzeń dyskowa i transfer im większy tym lepszy. Przyrost danych będzie dosyć duży gdyż aplikacja obsługuje upload grafiki i ciągły ruch z aplikacjami mobilnymi.

 

Co ważne, bazę danych będę musiał rejestrować w GIODO więc hosting zgodny z wymaganiami GIODO to mus.

 

Budżet w okolicach 330zł/msc w płatności półrocznej.

 

 

* - zastanawiałem się nad EG-15

 

Z góry dzięki! :)

Edytowano przez Filipsiu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź EG-15 ale dedyka (linia INFRASTRUCTURE). Rura 500Mbps, dyski 2x4TB i lepszy procek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tam jest rurka tylko 250 Mbps

jak już to proponuję to: E3-SSD-3 Intel Xeon E3 1245v2 4 c / 8 t 3.4 GHz+ 32 GB 3x 120 GB SSD Soft również 250 rurka ale masz realne zasoby

Edytowano przez SiXwishlist (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dedyk będzie lepszy niż EG-15 z cloud?

Porównując wszystko - tak. Masz więcej dysku, lepszy procek, gwarantowane zasoby, lepszą rurkę. Czego więcej potrzebujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×