Skocz do zawartości
lukasz_

Hosting IP w kilku krajach UE

Polecane posty

Cześć,

poszukuję hostingu, w tej chwili najbardziej zależy mi na współdzielonym. Zdaję sobie sprawę z tego, że może być problem z odpowiednią ofertą dlatego może być też VPS lub dedykowany. Posiadam stronę wielojęzyczną, w celach związanych z SEO chciałbym aby każdy język miał swój adres IP zlokalizowany w odpowiadającym mu kraju (w tej chwili jest to pl, de, at, sk, sl).

Rozwiązanie z osobnym hostingiem w każdym kraju nie odpowiada mi, dlatego szukam innego.

Obecnie korzystam m.in. z oferty home.pl Business Cloud Server (współdzielony), szybkość działania nie powala, ale w ostateczności mi odpowiada.

 

Znacie oferty które pomogą rozwiązać mój problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w celach związanych z SEO chciałbym aby każdy język miał swój adres IP zlokalizowany w odpowiadającym mu kraju

Nie wiem, czy to ma większe znaczenie. W każdym razie, OVH pozwala wybrać failovery do dedyków z pul innych krajów, również w ofercie SYS. Mnie w tej chwili pozwala wybrać Portugalię, Polskę, Irlandię, Czechy, Litwę, Finlandię albo Holandię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferujemy serwery wirtualne (shared hosting lub konta reseller) w dwóch lokalizacjach: Polska, UK

Serwery VPS i dedykowane: Polska, UK, USA oraz kilka innych lokalizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×