Skocz do zawartości
krecik324

az cennik

Polecane posty

Witam,

 

Zastanawiam się nad ofertą firmy AZ.pl. Chodzi o hosting start (68.93zł brutto) płatne za rok oraz eshopPRO(398zł brutto za rok). Czy te ceny będą takie same za rok czy to tylko jednoroczna promocja ?

Bo niestety ale cennika tam nie mają a ukrywanie cen jest chyba karane ale to nie o to już się rozchodzi po prostu chcę poznać ceny.

 

Bo zastanawiam się nad sklepem internetowym o takich możliwościach właśnie jak ten w az, home czy shoper.

 

Druga sprawa to gdzie najlepiej kupić hosting aby mieć w nim tą darmową pocztę OX bo wszędzie jest roundcube a on mi nie pasuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy te ceny będą takie same za rok czy to tylko jednoroczna promocja ?

Raczej nie, po roku zapłacisz tyle za najtańszy pakiet: 250,00zł

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zastanawiam się nad ofertą firmy AZ.pl. Chodzi o hosting start (68.93zł brutto) płatne za rok oraz eshopPRO(398zł brutto za rok). Czy te ceny będą takie same za rok czy to tylko jednoroczna promocja ?

Bo niestety ale cennika tam nie mają a ukrywanie cen jest chyba karane ale to nie o to już się rozchodzi po prostu chcę poznać ceny.

 

Bo zastanawiam się nad sklepem internetowym o takich możliwościach właśnie jak ten w az, home czy shoper.

 

Druga sprawa to gdzie najlepiej kupić hosting aby mieć w nim tą darmową pocztę OX bo wszędzie jest roundcube a on mi nie pasuje ?

 

Na temat usług wspomnianych firm wypowiadać się nie będę ale jak poczytasz odrobinę sam stwierdzisz czy oferta tobie odpowiada. Co do ceny az.pl na ich stronie jest informacja: Tylko teraz hosting WWW 90% taniej! , która na pewno ma odniesienie do zadanego pytania.

 

Temat poczty - webmail dla usługi jest dość obszerny bo faktycznie króluje roundcube co ma podobne odniesienie do paneli hostingowych czyli ulubionego przez firmy Polskie DA. Jednym słowem ubogo i w podartych kapciach byle by było tanio. W naszej ofercie bez względu na wybór usługi klienci otrzymują dostęp do poczty w bardziej rozszerzonej formie jaka daje wspomniany roundcube i z dużym podobieństwem opcji jak OX.

 

 

Krótko o panelu webmail:

  • Kalendarz z powiadomieniem o wydarzeniu
  • Udostępnianie kalendarza
  • WebDisk pod załączniki
  • Udostępnianie załączników w formie linku
  • OpenPGP
  • Filtr odebranych wiadomości
  • Autoresponder
  • Email Forward
  • Zmiana hasła
  • Synchronizacja CalDAV/CardDAV
  • Szyfrowane połączenie IMAP/SMTP/POP3

Oferta jest dostępna pod adresem: http://sixwishlist.com/pl/ .W przypadku pytań adres email dostępny w profilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×