Skocz do zawartości
Piotr_D

Kimsufi - weryfikacja

Polecane posty

Witajcie. Jak wygląda weryfikacja danych osobowych w kimsufi? Weryfikują każdego, losowo czy tylko wg jakiegoś kryterium? Potrzebuję na szybko serwera i kimsufi najbardziej mi odpowiada, ale jeśli miałbym czekać kilka dni to wolę wziąć coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z automatu chyba, jeśli chodzi o ofertę kimsyfa... zamawiasz, zakładasz konto i przychodzą ci dane na email wraz z hasłem i logiem do panelu. Przynajmniej ja tak miałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy się dobrze zrozumieliśmy, chodzi mi weryfikację w postaci przesłania skanu prawa jazdy/paszportu i rachunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak bedą takie coś chcieli, to napewno się zgłoszą. Przy zakupie nic takiego nie potrzebujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, bo z tego co słyszałem czasem wymagają tego jeszcze przed uruchomieniem serwera, co bardzo utrudniłoby mi pracę. Dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu żebym się zweryfikował, bo serwer będzie wykorzystywany do legalnych celów, tylko zależy mi na czasie, a znając życie czekałbym na oddanie serwera do użytku przed zweryfikowaniem wysłanych danych pewnie kilka dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×