Skocz do zawartości
Lokator

Kimsufi.com - możemy kupować?

Polecane posty

Witajcie. Chciałbym dowiedzieć się czy zagraniczni klienci (w tym przypadku polacy) mogą zakupywać serwery dedykowane na stronie kimsufi.com. Orientuje się ktoś w temacie?

 

Są jakieś punkty w regulaminie, albo informacje które na to nie zezwalają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różnica pomiędzy polskim kimsufi a francuskim jest taka ze będziesz miał francuski support, i w razie czego będziesz musiał pisać do nich po francusku lub angielsku, polski support ci już wtedy nie pomoże. Płatność kartami Visa i MasterCard.

 

Pozdrawiam

NetMat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Support w języku francuskim, czy angielskim nie jest dla mnie problemem : )

 

Nie ma dostępnej innej formy płatności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety rejestracja jest możliwa tylko dla niektórych państw. Napisz do supportu z prośbą o rejestrację i powiedz, że w przypadku odmowy skierujesz sprawę do rzecznika praw konsumenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja problemu z rejestracja nie miałem, co do płatności to jest inna forma :P użyć francuskiej karty platniczej, ale skoro pytasz o rejestrację to wnioskuje że takiej nie masz.

 

Nawet gdyby ograniczyli rejestrację tylko na teren Francji to wystarczy zwykły VPN i po kłopocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość masz w panelu, czyste jak i już przygotowane, typu system z owncloud, instalujesz taki system i już jest wszystko skonfigurowane, własnego iso wgrać nie możesz, chyba że sie skontaktujesz z ovh i zapłacisz extra za prace administratora, który ci to wszystko zrobi, ale w kimsufi raczej takich bajerów nie ma :P

A jaki system potrzebujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja problemu z rejestracja nie miałem, co do płatności to jest inna forma :P użyć francuskiej karty platniczej, ale skoro pytasz o rejestrację to wnioskuje że takiej nie masz.

 

Nawet gdyby ograniczyli rejestrację tylko na teren Francji to wystarczy zwykły VPN i po kłopocie :)

 

To fajnie, ale jak nie jesteś w rzeczywistości rezydentem danego z państw pewnie mogą ci w każdej chwili konto zablokować... oczywiście lepiej po Polsku kombinować, zamiast Francuzów postawić do pionu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnego systemu nie zainstalujesz w ISO. No chyba że planujesz maszynkę z IPMI to wtedy tak, jest taka możliwość. Ale w innym wypadku jest wszystko w panelu. I nie ma możliwości własnego ISO. Jak i nawet KVM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×