Skocz do zawartości
noodly

Hosteurope.de - Vps - Opinia

Polecane posty

Gość Pokuć

Error: Ihr Aktivierungscode ist nicht korrekt.

Bitte wenden Sie sich an unseren Service unter (0800) 4 67 83 87 oder per E-Mail an support@hosteurope.de.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisze ci, że zły kod wpisujesz. Dostałeś go w liście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisuje to co dostałem w mailu...
List tradycyjny, a nie e-mail!

Czy naprawdę tak ciężko przeczytać temat zanim zacznie się znowu zadawać te same pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No skoro NVU nie miał problemów, to dlaczego Ty masz tak wielkie problemy :blink:

Zachęcam do lektury tego całego tematu. Na 99% znajdziesz tam odpowiedzi na swoje pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co się porywasz na takie coś skoro sobie zupełnie nie radzisz.

 

To teraz łap kogoś z forum kto niemiecki zna, odpal coś i załatw to do końca bo tylko powielasz pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pawel napisz do mnie na gg albo PM to ci pomoge krok po kroku bo w hosteurope mam dedyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja szczerze wam polecam tą serwerownię. Zakupiłem u nich VPS'a tego za 15 ojro z Windows Serwer 2003, poczekałem niecałe 2 godziny, i dane były na e-mailu.

A jak chodzi maszyna??

Wspaniale, żadnej ściny itd.

 

Polecam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

może zrozumieli, ze takie listy zniechęcaja do zakupu, mimo ze poziom oferowanych przez nich uslug jest wysoki...

ja osobiscie tez jestem za zniesiem wysylania tradycyjna poczta, a zintegrowanie tego by mail :P

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

OK, przekopałem cały temat w 3 dni. Znalazłem sporo ciekawych informacji, teraz jestem ciutę jaśniejszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Nabijam, nieładnie ale... Dostałem dziś rano list w kopercie. Wpisałem kod, zadziałało, poustawiałem hasła zrobiłem co trzeba... tylko czy na pewno wszystko ? Jak rozumiem serwer jest zdolny do normalnego działania ? Nie trzeba nic zmieniać nic konfigurować itd ? Wgrywanie plików działa, Plesk chodzi dosyć szybko. Jednak kilka ale... w KIS przy danych karty jest wpisane w właściciel karty Pawel zamiast Paweł. Muszę to zmienić czy poradzą sobie z tym ? Podałem tak gdyż często polskie literki zamieniają się w krzaczki u innych... Chyba że rozpoznają takie nietypowe literki... Bo właśnie z literkami mam problem ale chyba nie dotyczy on serwera a skryptu. Zanim się przesiądę na IPB muszę mieć forum przema. Zło. Wgrywam pliki, przechodzę do instalatora i mam zamiast polskich literek krzaczki. Wgrałem luźny plik z ąęśćół itd i wyświetlają się dobrze czyli serwer jest ok. Drugi z webmasterów zwrócił mi uwagę że jest błąd w skrypcie. W jednym miejscu jest podane UTF-8 a innym ISO8859-2. czyli czeka mnie kolejna męka tym razem z kodowaniem gratis. Przemo = zło. Ogólnie z serwera jestem zadowolony, ciekawe jak długo bo czuję że ze ściąganiem kasy z karty będą jeszcze cyrki...Tyle na chwile obecną mogę powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

poradzą, heh

 

zanim się przesiądziesz na jakiekolwiek forum to zoptymalizuj tego VPS-a, bo mi gościu na dwa dni postawił forumwow.net i podobno po godzinie VPS padł.. hehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Obecnie męczę serwer ciągłym wgrywaniem czegoś (to złośliwe phpbb oraz autorski skrypt downloadu) i prawie zerowe użycie i procka i RAMu. No ale niech to wszystko zadziała to wtedy zobaczymy... Mam za to problem z kodowaniem, wykryty przed sekundą. Obojetnie jakie kodowanie to nasze literki sie krzaczą. Na koncie głównym problemów nie ma ale na subdomenach występują. Co robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Nieładnie tak podbijać ale Pawełek bez problemów to jak żołnierz bez karabinu... Mam dość spory serwis, http://download.trainz.org.pl lub trainz.com.pl i dziś już 3 raz serwer a raczej protokół HTTP zdechł :) Konsola działa, PLESK oraz FTP także... tylko strony się nie otwierają... Spróbowałem zrobić Restart serwera -> po kilku sekundach pomogło... czy za każdym razem muszę tak robić ??? Statystyki nie wykazują jakiegokolwiek obciążenia, chyba że chodzi o sytuację typu DDoSS czy jak tam wy ludzie obeznani z tym lepiej niż ja nazywacie tj wchodzi pełno ludzi na stronę i dlatego się wiesza... proszę o nakierowanie mnie, aha dostałem też takiego maila:

 

Sehr geehrte Kundin,

Sehr geehrter Kunde,

 

Ihre aktuelle Rechnung für Ihre Kundennummer 169038

(Herr Pawel_15) vom 26.06.2008 steht für Sie auf

https://kis.hosteurope.de/kundenkonto/rechnungen/ bereit.

 

Loggen Sie sich einfach mit Ihren persönlichen KIS-Zugangsdaten ein und

schon haben Sie Zugriff auf Ihre aktuelle Rechnung und können auch

Rechnungen der vergangenen Monate einsehen.

 

Der sofort fällige Gesamtbetrag von 4,00 EUR wird Ihrer Kreditkarte in Kürze belastet.

 

Ihre Rechnung liegt im PDF-Format vor. Um sich die Rechnung anschauen

zu können, benötigen Sie den Acrobat Reader von Adobe. Haben Sie den

Acrobat Reader nicht installiert, so folgen Sie bitte diesem Link für

den kostenlosen Download:

 

http://www.adobe.de/products/acrobat/readstep2.html?c=de

 

Mit freundlichen Grüßen,

 

Ihre

Host Europe GmbH

 

Google Translate na dużo się nie zdał... Help!

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

najprawdopodobniej podliczyli Ci VPS-a do końca miesiąca czerwca, dlatego tak mało (4 ojro).. ale mogę się mylić, bo nie widzę reśnunga, daj szota, to zobaczymy hehe.. za 2-4 dni powinni possać kasę, a że teraz weekend się zbliża, to pewnie poniedziałek-wtorek.. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mialbym kilka pytan odnosnie VPS w HE. Zamierzam zakupic VPS Linux XL 3.0.

 

1. Jak szybko zostana pobrane pieniadze z konta w Inteligo po zamowieniu?

2. Moze orientuje sie ktos jakie zuzycie generuje Quake3?

3. Czy jest mozliwosc wczesniejszego zerwania umowy, ktora jest na 12 miesiecy? Czy wtedy trzeba wniesc jakas oplate?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym temacie nie znalazlem informacji na 2 pytania

 

1. Jak szybko zostana pobrane pieniadze z konta w Inteligo po zamowieniu?

2. Moze orientuje sie ktos jakie zuzycie generuje Quake3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym temacie nie znalazlem informacji na 2 pytania

1. Jak szybko zostana pobrane pieniadze z konta w Inteligo po zamowieniu?

 

Oni wystawiają ftv koło 1-2. każdego miesiąca.. a pobierają $$ koło 10-20 każdego miesiąca...

To też było wałkowane parę razy w tym temacie...

 

 

2. Moze orientuje sie ktos jakie zuzycie generuje Quake3?

 

To raczej na forum o grze quake3 albo do innego działu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×