Skocz do zawartości
Gość

Czy jakaś firma z Warszawy posiada wolne biurko?

Polecane posty

Gość

Hello,

 

Niestety, muszę wynosić się z Białej i szukam biurka w jakiejś firmie z branży IT. Być może ktoś tu z WHT posiada biuro i wolne 2x2 metry na jakieś biureczko? Posiadam fotel i sprzęt : )

 

Kontakt na PW lub milosz@webastyczny.pl.

 

pozdrówka,

 

Miłosz

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli sie nikt nie odezwie z WHT to:

 

http://allegro.pl/mazowieckie-warszawa-119672?order=p&price_enabled=1&price_to=500&price_from=200&a_text_f[236][1]=20&a_text_f_enabled[236][0]=1

 

kryteria wyszukiwania mozna sobie zmodyfikowac :)

Edytowano przez pekus (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@pekus, tu nie chodzi wyłącznie by mieć gdzie siedzieć, dlatego Sponsi zaznaczył to w poście.

 

Praca to coś więcej niż tylko biurko w biurowcu obok schodów jak na poniższym ;)

 

http://otodom.pl/lokal-obiekt-uzytkowy-warszawa-srodmiescie-480m2-266-pln-id19753834.html

 

Swoją drogą coworking branżowy to byłoby coś fajnego - wymiana doświadczeń, szybkie organizowanie zespołu do zadań itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Znalazłem ze 3 fajne miejscówki na gumtree, jutro dzwonię : )

 

Szukać umiem, pomyślałem, że może a nóż ktoś tutaj coś ten tego...

 

Są coworkingi, ale często są chore ceny, że biurka typu łokieć w łokieć i 8 stówek i salka 8 biurek...

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Swoją drogą coworking branżowy to byłoby coś fajnego - wymiana doświadczeń, szybkie organizowanie zespołu do zadań itp

 

Typowy błąd startupów po dofinansowaniu - ładnie to brzmi, ale to zwykłe obijanie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedzac, jak jest z coworkingiem we Wroclawiu, nie proponowalem tego rozwiazania. Tak samo z cenami za wirtualne biuro... tfu.. w sumie wirtualny adres do rejestracji firmy... potrafi to to kosztowac kilka stowek... ;)

 

@tgx: wiem co napisal autor watku, ale wpuszczanie obcej osoby do firmy zeby sobie posiedziala... troche nie halo :)

Edytowano przez pekus (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

pekus wiesz, zależy od firmy... no i jak jest ekonomiczne poparcie takiej idei (KRYZYSIK! TADAAAAM : ), dodatkowo taki pokorny baranek jak ja... ;;;; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jasne Sponsi.. wiem jak jest... ostatnio sie porobilo tak, ze do zlecen niektorzy znajomi nie chca zatrudniac znajomych... na poczatku tego nie rozumialem, ale po pewnym czasie juz sie nie dziwie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

@tgx: wiem co napisal autor watku, ale wpuszczanie obcej osoby do firmy zeby sobie posiedziala... troche nie halo :)

 

Wiele firm tak robi, szczególnie w dobie kryzysu. Widziałem już np. dwie firmy wynajmujące biuro na spółkę, potem jak sprzedaż spadła jedna firma musiała zwolnić ludzi, a potem wynajmowała obcym pozostałe po nich biurka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe... lepiej wpuscic obcych niz przeniesc sie do mniejszego biura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe... lepiej wpuscic obcych niz przeniesc sie do mniejszego biura?

 

 

To nie takie proste jeśli masz umowę podpisaną np. na rok czy dłużej.

 

Z resztą nawet duże firmy czasem się dzielą np. swego czasu dzieliłem biuro z Foursquare

Edytowano przez elcct (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto teraz podpisuje umowy na rok? ;)

chyba tylko ci, co maja duzo $$ zeby w razie "awarii" moc dokladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×