Skocz do zawartości
gierman

Potrzebuję dedyka (pilne)

Polecane posty

Witam

Potrzebuję dedyka aby pomieścił 3 serwery gier, 1 serwer teamspeak oraz kilka stron www z ruchem około 2000uq.

Maksymalna cena jaką jestem w stanie zapłacić to 350zł miesięcznie.

Proszę o oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie serwery gier? Jest różnica pomiędzy minecraft'em, a CS'em (przykładowo). Ile slotów dane serwery gier będą posiadać?

Jakie strony www? Statyczne, oparte na jakimś CMS'ie, fora? Opisz dokładnie co będzie na tym dedyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzy serwery Team Fortress 2 (każdy 28 slotów)

CMSy bazujące na skrypcie phpbb3 i kilka worpressowych. Największe obciążenie generują te zwiazane z phpbb3.

Na tym dedyku chcę postawić dokładnie te trzy wspomnane wcześniej serwery, dodatkowy teamspeak3 i kilka stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprintdatacenter.pl - serwer z serii SOS powinien być odpowiedni. Jeszcze kwestia ilości RAM'u i dysków.

Każdy z serwerów TF'a zabierze Ci max 1GB, przy obciążających pluginach. Nie wiem ile RAMu potrzebujesz na fora i strony na WP (nie wiem jakie modyfikacje itp.). Serwer TS można pominąć, bo są to ilości znikome. Drugą kwestią jest to czy potrzebujesz dysków SSD, bo te są tylko w opcji 32GB (myślę, że jakbyś napisał do supportu to zmontowaliby Ci serwer z dyskami SSD przy mniejszej ilości RAM'u)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×