Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MNorbert

[Sprzedam] Projekty stron www

Polecane posty

Witam,

Sprzedam profesjonalne projekty graficzne stron www. Niżej wymienione projekty zostały zrealizowane głównie dla klientów indywidualnych, niestety klienci podczas pracy etapowej rozmyślali się, zmieniali swoje „wizje” lub decydowali się na inne moje propozycje.

W skład oferty wchodzi sprzedaż:
- plików JPG
- plików PSD
- wykorzystanych zdjęć z istock.com

Zastrzegam, że ofertę sprzedaży załączam na kilku portalach i forach branżowych, mogę zakończyć sprzedaż przed czasem. Jestem otwarty na propozycje cenowe - ceny do negocjacji. Projekty sprzedaje na wyłączność

Moją ofertę kieruje głównie do:
- osób zainteresowanych stworzeniem serwisów internetowych na podstawie nadesłanych materiałów
- agencji interaktywnych, reklamowych lub freelancerów zainteresowanych umieszczeniem projektów w swoim portfolio
- osób dopiero zaczynających profesjonalnie projektować stron internetowych - zakup w celach edukacyjnych
- osób związanych ze światem IT, które będą potrafiły nie tylko zwrócić koszt zakupu, ale również na nich zarobić
- pozostałych zainteresowanych osób
http://www.mierzwa.org/allegro/

Proszę o kontakt: norbert@mierzwa.org
Wiele z udostępnionych projektów posiada również zaprojektowane podstrony. Jeśli jesteś zainteresowany zapraszam do kontaktu.
Jeżeli nie znalazłeś projektu dla siebie i jesteś zainteresowany zakupem profesjonalnego projektu strony WWW napisz do mnie. Projektuje dedykowane aplikacje IT – strony WWW, fb fan page, aplikacje fb, sklepy, portale, landing page, aplikacje mobilne.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×