Skocz do zawartości
Gan

Programista aplikacji internetowych [praca w Krakowie]

Polecane posty

Sodigital, firma od wielu lat zajmująca się tworzeniem innowacyjnych rozwiązań internetowych oraz gier komputerowych, poszukuje osoby na stanowisko programisty aplikacji internetowych.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem języka PHP5
  • znajomości JavaScript/Ajax, HTML5, CSS3, XML,
  • znajomości metod projektowania baz danych i SQL
  • znajomości programowania obiektowego
Obowiązki pracownika:

  • tworzenie stron internetowych z wykorzystaniem JavaScript, HTML5, CSS3, XML,
  • projektowanie i tworzenie baz danych,
  • tworzenie wysokiej jakości kodu w oparciu o określone wytyczne
  • Oferujemy:
  • wynagrodzenie adekwatne do zdolności, doświadczenia i zakresu wykonywanych obowiązków,
  • pracę w przyjaznej atmosferze z doświadczonym zespołem w centrum Krakowa.
Kandydatów zainteresowanych naszą ofertą prosimy o wysłanie swojego CV na adres jobs@sodigital.com. W treści należy umieścić następującą klauzulę dotyczącą wykorzystania danych osobowych:

“Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z przeprowadzaną rekrutacją zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr.133 poz.883.”

Link to postu
Gość dmho

Standardowo brak widełek. Chociaż nawet nie podane co firma oferuje... A podobno trudno o dobrych programistów. Chociaż, nawet nie zachęcając ich niczym, czego się spodziewać :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz własne konto? Użyj go!