SpaceDrive

[Praca] Frontend Web Developer 3000-7000 zł/miesięcznie

Polecane posty

Opis stanowiska pracy
  • utrzymanie i rozwój produktu w technologii HTML5/CSS/Javascript
  • współpraca z programistami backend, frontend
  • wkład w zespół poprzez przedstawianie nowych pomysłów lub technologii
Wymagania
  • bardzo dobra znajomość HTML, CSS
  • znajomość technologi AJAX
  • znajomość JavaScript oraz biblioteki jQuery
  • znajomość problemów i różnic w interpretacji standardów przez przeglądarki (IE8+, Firefox, Safari, Chrome, Opera)
  • umiejętność kodowania mailingów oraz znajomość zagadnień związanych z obsługa HTML/CSS w programach pocztowych i webmailach
  • znajomość aktualnych trendów w budowaniu interfejsów użytkownika aplikacji internetowych
  • znajomość pakietu Adobe (na poziomie umożliwiającym cięcie, podstawową obróbkę i optymalizację grafiki)
  • kreatywność i zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka motywacja do pracy, komunikatywność
  • chęć ciągłego rozwijania swoich umiejętności

Mile widziane:

  • podstawowa znajomość zagadnień SEO
  • zagadnienia związane z optymalizacją i wydajnością tworzonego kodu
  • wiedza na temat użyteczności i dostępności stron internetowych
  • znajomość Twitter Bootstrap
  • znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • znajomość narzędzi typu Closure Compiler
  • znajomość SASS/COMPASS

Oferujemy:

  • stabilne atrakcyjne warunki finansowe
  • łatwy dojazd do biura (2 minuty od stacji metra Wierzbno)
  • elastyczny czas pracy
  • pracę w młodym i kreatywnym zespole

Wyślij CV pod adres:
praca@keepone.pl

SpaceDrive Sp. z o.o.
ul. Woronicza 15/70
02-625 Warszawa
NIP: 521-363-30-74
REGON: 146183680
KRS 0000425127

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.
Prosimy o załączenie do aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.)".