Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
potty

Harlem Shake w wykonaniu Miami Heat

Polecane posty

Drużyna Miami Heat również dołączyła do światowej histerii, którą jest nagrywanie klipów do piosenki „Harlem Shake”. W czwartkowy wieczór koszykarz LeBron James opublikował na swoim Twitterze klip, w którym również udział wzięła drużyna Miami Heat.

Kliknij, aby zobaczyć filmik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie kumam podjarki takimi rzeczami... a że media to łykają, to już w ogóle żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile gangnam style, tańczy dla mnie itp to było coś nawet ok, to fenomentu tego Harlem shake w ogóle nie rozumiem...
to już 100x lepsze są te remixy z kozami bo przynajmniej idzie się uśmiechnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie te wszystkie filmiki są dla zabawy. Fajnie popatrzeć na takie "zwałowe" filmiki i po to jest to robione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...Tia. Ten cały harlem shake jest wręcz taki zwałowy, że jak się go widzi setny raz w innym wykonaniu to się śmieje coraz głośniej.

 

Widocznie mamy inne określenie "śmieszności" z kolegą @samu ;).

Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

Takiego gó** dawno nie słyszałem.

Świat schodzi na psy, albo twórcom wyczerpały się już pomysły.

 

Były gołe dupy, wywalone cycki, farbowanie włosów na x kolorów, przebieranki na lalki barbie

 

a teraz przyszla "moda" na piosenki o niczym. Furorę robią piosenki, które mają jedno słowo w tekście itp itd.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@IStreamPL: jedno z nowych "gwiazd muzyki" ma taki kawałek, w którym tekstu nie idzie zapamiętać, taki jest skomplikowany: http://www.azlyrics.com/lyrics/skrillex/mynameisskrillex.html

"Utworu" specjalnie nie umieszczam, bo sam nie jestem w stanie tego strawić, więc tym bardziej nie chcę męczyć innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×