Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
patec

[wirtualny/vps] pod wordpress

Polecane posty

Poszukuję hostingu/serwera vps pod stronę wordpress


-8-12k uzytkowników/dzień

-około 4-5 odsłon na odwiedzającego

-transfer miesięczny 4-5 TB najlepiej bez ograniczeń

-przestrzeń dyskowa póki co 4GB z sukcesywnym wzrostem

 

-użycie pamięci przez wordpress to ok 40 - 45MB

 

W chwili obecnej strona stoi na wirtualnym w OVH, do niedawna wystarczało ale zmienili teraz boot loadera i strona zwraca błąd 500. Chyba trochę za dużo zasobów im zużywam.

 

 

Proszę o pomoc w znalezieniu odpowiedniego hostingu, stabilnego i w rozsądnej cenie.

Jeśli VPS to najlepiej jakby było wszystko skonfigurowane oraz wgrany panel gdyż w tych sprawach średnio się orientuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo najlepiej jak najtaniej a dobrze i stabilnie, nie wiem ile takie coś może kosztować.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poradzisz sobie z konfiguracją VPS? Czy ma to być serwer zarządzany?

Jaki masz budżet przeznaczony, będzie łatwiej Ci coś doradzić.

 

 

-transfer miesięczny 4-5 TB najlepiej bez ograniczeń

 

Edit:

Dopiero doczytałem, Ciężko będzie znaleźć VPS o takim transferze, to już kwalifikuje się na serwer dedykowany.

 

Sprawdź tutaj: http://www.lowendbox.com/

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam konkretnego budżetu. VPS zarządzany, bo z konfiguracja sobie nie poradzę.

 

Ogólnie jakie parametry VPS polecacie. Ile zasobów pobiera sam system. Trochę jestem zielony w tym temacie a muszę coś w miarę szybko zrobić w tym temacie bo stronka od jakiegoś tygodnia kuleje.

 

@Matmaxalez

 

 

Transfer: 1000 GB!

Chyba trochę mało jak na moje potrzeby

Edytowano przez patec (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli naprawdę potrzebujesz aż 4-5 TB transferu na miesiąc to zainteresuj się Kimsufi. Zgłoś się do doświadczonego administratora, który uruchomi Ci serwer oraz odpowiednio Ci skonfiguruje i zainstaluje jakiś darmowy panel do zarządzania. Szczerze mówiąc to nie widzę za bardzo jakiejś tańszej opcji z taką ilością transferu.

 

Godni polecenia:

sys-com.pl

remote-admin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli cena jest dla Ciebie bardzo istotna to sprawdź serwery VPS w home.pl - właśnie dostałem maila, że uruchamiają promocję do końca lutego "na wszystko" ze zniżką 75% na dowolny okres abonamentowy. Transfer jest nielimitowany, ale wydaje mi się, że jak będziesz dobijał do 4-5 TB miesięcznie to mogą Ci podziękować za współpracę. Nic nie stoi nigdy na przeszkodzie wysłać maila, przedstawić sprawę czarno na białym i dowiedzieć się, czy są w stanie zaakceptować Twoje potrzeby odnośnie transferu.

https://home.pl/vps

kod: wszystko-75proc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×