Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
phpcoder

Ctn1 - Ograniczenia Uslug?

Polecane posty

Mam zamiar wykupic dedyka dla kilku firmowych domen w ctn1. Wszystko pasuje nie mam tylko wiedzy w 2 tematach - moze ktos ma praktyczne doswiadczenia:

1.Czym sie rozni opcja minimal od full przy instalacji dedykow? Roznica w ilosci preinstalowanych pakietow na dystrybucji?

2.Czy ctn1 obcina jakies uslugi? (irc to wiem) Czymozna postawic bez problemu dnsa i poczte z wlasnym rev? Generalnie chodzi mi o calosciowa obsluge dla firmy.

 

z gory dziekuje za wskazowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick
1.Czym sie rozni opcja minimal od full przy instalacji dedykow? Roznica w ilosci preinstalowanych pakietow na dystrybucji?
musza to opisac na stronie. Ale w minimal z samej nazwy : dostajesz system bazowy plus pakiet openssh a full wszystkie pakiety typu apache,sendmail ...
2.Czy ctn1 obcina jakies uslugi? (irc to wiem) Czymozna postawic bez problemu dnsa i poczte z wlasnym rev? Generalnie chodzi mi o calosciowa obsluge dla firmy.

Co jedyne moga zabronic korzystania z irc ale reszta tak jak revDNS czy poczta to podstawowe uslugi z ktorych mozesz korzystac majac maszyne dedykowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tam zakupić serwer, jednak dogadanie się z ich supportem graniczy z cudem i nie wiadomo jaki sprzęt dokładnie dają, oprócz oczywiście ogólnych danych,a tajne klauzule w ich regulaminie radzę przeczytać z uwagą żeby później nie mieć pretensji (jakieś fanaberie z irc i inne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×