Skocz do zawartości
Marek607

[sprzedam]Serwer DL 360

Polecane posty

Hej,

 

Na sprzedanie mam serwer HP Proliant DL360

Procesor: 2x Xeon 3 GHz

RAM: 3072 MB ECC

Syski 2x72 GB SCSI

 

Kupiony 2 tyg temu, jednak za dużo hałasuje i nie chcę pogorszenia stosunków rodzinnych ( :D ) a nie mam czasu na dokończenie DC na strychu :P

Mam jeszcze 2 podobne, ale już nie na sprzedaż.

 

Cena: 230 z wysyłką.

 

Kontakt jak zawsze:

marek@backupftp.pl

PW

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooo staroć straszny. Tam wentyle z tego co pamiętam od startu dają na 100%, jak chcesz je jakoś ujarzmić to polecam hpasm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooo staroć straszny.

Tani w zakupie drogi w eksploatacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele DL360 G3 (po konfigu wnosze, ze to ta generacja) mialo blad sprzetowy, ktory objawia sie tym, ze wentylatory jak juz raz wejda na obroty to te juz sie nie obniza do restartu. Walczylem z tym, ale jedynie na Windowsa i na bardzo stare Linuxy byly pakiety do kontrolowania predkosci wentylatorow.

 

Skonczylo sie tym, ze pozbylem sie grata. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce robić anty reklamy ale jak można się pchać w takie "coś" - szczególnie do domu. Nie lepiej zbudować coś na 775 z jakimś celeronem e1400 albo jakimś dual corem e2140 - który zniszczy to wydajnościowo pod każdym względem i będzie chodzić pod boxowym wentylatorem nie przekraczając 1tyś obrotów? szczególnie po undervoltingu? i nawet stabilniejsze będzie bo nie będzie się grzać jak czajnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele DL360 G3 (po konfigu wnosze, ze to ta generacja) mialo blad sprzetowy, ktory objawia sie tym, ze wentylatory jak juz raz wejda na obroty to te juz sie nie obniza do restartu. Walczylem z tym, ale jedynie na Windowsa i na bardzo stare Linuxy byly pakiety do kontrolowania predkosci wentylatorow.

 

Skonczylo sie tym, ze pozbylem sie grata. :)

 

 

Nie błąd, tylko po prostu tak miały, pisałem o tym parę postów wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×