Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kolopik

Jak radzić sobie ze spammerami ?

Polecane posty

Witajcie, od długiego czasu walczę z pewnym portalem, który na siłę reklamuje się na moim forum. Dosłownie codziennie ktoś rejestruje się z innego IP i wrzuca spam z linkami do pewnego portalu. Pisałem do właściciela strony, że nie życzę sobie, aby reklamował się u mnie oraz regulamin zabrania umieszczania treści reklamowych.

 

Niestety nie udało mi się dogadać, bo właścicielem portalu jest jakiś gimbus, zamiast zaprzestać reklamować swojego portalu to wyzwał mnie od pedofilów i kazał spier***... Niestety nie mam zielonego pojęcia, co mógłbym kolesiowi zrobić, cholernie działa mi na nerwy.

 

Atak nie wchodzi w grę :(

 

Ten portal to TOSTER[kropka]pl

 

Na jakie paragrafy mógłbym się powołać i czym go straszyć?

 

Może temat glupi, ale naprawdę to cholernie denerwuje, bo chyba od miesiąca dzień w dzień banuję i usuwam posty ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może jakiś autoban przy podaniu linku do tej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kombinuje w tym kierunku, jednak nie znalazłem pluginu do mybb, który potrafiłby robić takie cuda. Na razie doinstalowałem cenzora i wstawiłem link do strony. Już zamienia go na X'y, ale pozostaje kwestia stopki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Zablokuj URL, wprowadź cenzurę, potem spróbuj kolesia namierzyć i obij mu mordę tak, żeby nigdy więcej nie spamował i nie śmiecił :) Niestety do tego pokolenia inaczej nie dociera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz albo skupić się na defensywie (cenzurowanie, banowanie IP, linka, inne pomysły) albo na... ofensywie ;). Ja osobiście bym użył ciekawszych metod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Zablokuje adres to zacznie używać skrócaczy linków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×