Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
laska

oprogramowanie hostingowe

Polecane posty

Witam nie jestem za bardzo doswiadczony w tych sprawach i nie wiem czy to odpowiedni dzial ale potrzebowal bym jakiegos dobrego panelu w ktorym podlacze swojego dedyka i np bede tworzyl serwery gier zatrzymywal wznawial itd itp jest cos takiego ? za free lub za nie wielka oplata?

chodzi tylko zebym takie oprogramowanie zainstalowal na jakiejs domenie i podlaczyl swojego dedyka i nim operowal :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie o to chodzi chce swoim zarzadzac nie chce sprzedawac nie potrzebuje. chce ulatwic sobie i administracji prace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubisz eksperymentować ? Zainteresuj się wersją BETA Bright Game Panel . Bardzo fajny panel posiada charts, monitoring łącza, transferu itp... Fakt jest w fazie beta i jest mało rozbudowany - brak webftp i auto instalacji serwerów. Ale posiada konsole rcon i myślę że do "zabawy" wystarczy... Sam mam go u siebie i spisuje się bardzo dobrze. Działa przez SSH2. Jest jak na razie darmowy z tego co mi wiadomo będzie on w tym kierunku rozwijany. Niestety twórcy ostatnio coraz słabiej się nim zajmują, ale nie zauważyłem błędów które by wpływały na dyskomfort w jego obsłudze. Wygląd też super... Od siebie POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×