Skocz do zawartości
Tehiro

Sponsoring dwóch projektów

Polecane posty

Witam. Z powodu obecnego braku pieniędzy a, że już zakupiłem domenę dla jednego z projektów poszukuję firmy, która będzie w stanie zasponsorować dla mnie któryś ze swoich pakietów

 

Opisze po krótce te projekty :

 

1. Polskie wsparcie PunBB

 

PunBB to skrypt forum. Raczej mało znany. Poprzednie wsparcie upadło jakiś czas temu pozostawiając nas ze spolszczeniem na dokładnie wersję 1.3. Obecnie PunBB jest w wersji 1.4.2, na której spolszczenie z 1.3 nie ma prawa poprawnie działać. W tej chwili ukończyłem około 70/80& prac nad spolszczeniem i prawdopodobnie w ten weekend zostanie ukazane.

 

2.Forum o tematyce gry Far Cry 3

Domena zakupiona lecz niestety nic na niej nie postawione. Forum dla graczy gry Far Cry 3. Poradniki, nowości oraz pomoc i wiele więcej. Takiego drugiego forum nie ma jak na razie w Polsce. Prawdopodobnie stojący na skrypcie MyBB ponieważ jak i na hosting to na IPB lun VBulletin nie mam pieniędzy.

 

Pozdrawiam, Mariusz Tehiro Sz.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SkryptoManiak

Serwer www masz w netdc.pl za 8zł .... tworzysz projekty a nawet na serwer www nie masz ??

 

Po drugie .. Jakie korzyści będzie miała firma sponosrująca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sixwishlist.com

Napisz na PW nazwy domen ustawimy dns-y na rage4 i damy hosting , dwa oddzielne konta po 1GB każde. W przypadku zapełnienia tej powierzchni danymi co miesiąc jest mozliwe zwiększenie o kolejne 1GB. Konta są z lokalizacja Francja , panel Plesk po Polsku. Nie ma ograniczenia transferu. Konta będa aktywowane do 15:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę ci zasponsorować miejsce pod jeden z projektów, mam niewykorzystane miejsce na serwerze, zawsze mogę służyć pomocą np. z tłumaczeniem punBB albo szablonem MyBB. Jakby co pisz na PW i podaj ile czego potrzebujesz.

Edytowano przez Artix (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×