Skocz do zawartości
elefantrex

[wirtualny] Sklep internetowy dla poczatkujacych.

Polecane posty

Czesc,

Szukam platformy do założenia sklepu internetowego. Zalezy mi na tym zeby bylo to cos w rodzaju cms z łatwą edycją, intuicyjny panel, etc. To bedzie mój pierwszy sklep ale zależy mi na tym żeby przynajmniej wyglądał dość profesjonalnie. Cena jest tu nie istotna ale w granicach zdrowego rozsadku. Mma jeszcze pytanie jedno; Czy jak kupie jakis hosting obojetnie gdzie to bedzie tam mozliwość, w panelu użytkownika czy coś takiego, żeby poprostu zainstalować tam np prestashop albo open cart, czy raczej bede musiał to zrobić jakoś manualnie z zewnątrz. Przepraszam za ewentualne błedy logiczne w tym co napisałem, poprostu staram się to wszystko w jedną całość złożyć.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość hostingów z Direct Admin ma opcję Installatron i/lub Softacolous. Nigdy z tego nie korzystałem ale widziałem jest Prestashop i Opencart. Jeżeli nie to instalacja Prestashopa po rozpakowaniu na serwerze zajmie ok 1min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Installatron jest dużo więcej skryptów OS Commerce, nie tylko te dwa: http://installatron.com/apps

Installatron jest także instalowany na serwerach z cPanel, nie tylko na Directadmin.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×