Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
jantus

Potrzebny dedyk w Polsce, jak najtaniej z tymi warunkami, + kilka pytań o zdalną kontrolę

Polecane posty

Potrzebny mi będzie w przyszłości dedyk w Polsce - musi być polskie ip.

2 rdzenie ,2,26ghz, min 4gb ram, jak najszybsze łącze, min 100mb,Dysk min 250G

jak największy transfer miesięczny, najlepiej nolimit a minimalnie 3TB, z tym żeby po przekroczeniu nie trzeba było płacić ale np łącze spadałoby do 10mbps.

 

Dodatkowo aby był KVM over IP, Aten, lub cokolwiek innego co pozwoli mi na zdalny dostęp od samego biosu.

 

(PYTANIE : Nie wiem czy taki dostęp od samego biosu jest standardowo w dedykach bo jeszcze nigdy nie miałem do takiego dostępu, jak popełniłem jakiś błąd logiczny to sorry, przy okazji może ktoś napisać czy zdalnie jest od biosu, czy jest też power over thernet czy jak to funkcjonuje na dedykach , jaki interfejs to realizuje, czy mogę naprzykład wyłączyć dedyka tak żeby nawet nie pobierał prądu i zdalnie go włączyć po kilku dniach bez konieczności pisania do supportu?)

 

Dodatkowo - abym miał możliwość dokupienia jednego adresu IP.

A jeżeli będę potrzebował to kolejnego i tak dalej, nie że muszę kupić naraz cały blok.

 

Budżet to całość łącznie maksymalnie 2500Brutto za 12 miesięcy. = (ok 209 brutto /mc)

 

W styczniu będę wiedział czy projekt wypali, więc ewentualne zamówienie będzie dopiero wtedy.

 

Dziękuję.

Edytowano przez jantus (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Możemy zaoferować Panu taki serwer z dedykowanym pasmem bez limitu transferu. Do serwera może być podpięty KVM DELL 2161AD z dostępem zdalnym do serwera via klient lub https, dodatkow obsługa zdalnych nośników (można dowolnie reinstalować system zdalnie).

Jeżeli będzie Pan zainteresowany szczegółami to zapraszam do kontaku bok@netdc.pl.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×