Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
deathsin

VPS - www - Dla Zielonego

Polecane posty

Witam,

 

w sprawach vps/hostingów/dedyków kompletnie nic nie ogarniam.

Wiem tylko tyle że mam dość mulących drogich hostingów które co chwile się czepiają o przekroczenie mocy procka.

 

 

W skrócie czego potrzebuje:

 

- Miejsca gdzie będę mógł zamieścić 5-10 stron. Głownie blogi, proste portale/sklepy oraz strony www z CMS'ami (głownie non-profit:) )

- Pojemność jest dla mnie dość ważna ponieważ na skrzynce będzie wisiało i wpadało duzo plików do druku oraz innych materiałów.

- Co do transferu cięzko powiedzieć obecnie miesięcznie wszystko zżera około 10gb

- Zależy mi na tym żeby był jakis panel do zarządzania domenami itp DirectAdmin lub Cpanel

- Dobrze gdyby vps miałw przyszłości możliwość upgrade'u do droższej oferty.

- Najlepiej na terenie polski lub obrzeża

- Cena +- 50-80 Miech.

 

 

Śledząc opinie użytkowników zainteresowała mnie oferta SDC http://www.slaskdatacenter.pl/dedykowane.html

a dokładnie oferta "SDC-vps4" z jednorazową opłata za DirectAdmin. Dużo ludzi narzeka na support ale jestem cierpliwym człowiekiem.

 

 

Teraz pytanie co na ten temat myślicie.

Z góry dziękuje za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w sprawach vps/hostingów/dedyków nic nie ogarniasz to jak będziesz dbał o aktualizacje oprogramowania, naprawiła jak coś się zepsuje, itp.?

Firma od której kupisz VPS-a tego za Ciebie nie zrobi za darmo a 50-80 zł nie pokryje raczej serwera + administratora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

aktualizacja to raczej prosta rzecz ;) są w google poradniki

a co do zepsucia, to wierz mi, jak nic nie grzebiesz w środku to nie padnie.

U mnie serwer dedyk od 119 dni chodzi ok uptime 100%

 

A nawet jak "zleci" aktualizacje itp to przeciez nie zaspiewa mu 1000 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w sprawach vps/hostingów/dedyków nic nie ogarniasz to jak będziesz dbał o aktualizacje oprogramowania, naprawiła jak coś się zepsuje, itp.?

Firma od której kupisz VPS-a tego za Ciebie nie zrobi za darmo a 50-80 zł nie pokryje raczej serwera + administratora.

 

Od tego będe miał człowieka . Głownie mi chodzi o oferty które spełnia oczekiwania oraz firmy gode polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mFilmy.com

Jak dobry i sprawdzony VPS to polecę Ci Hekko Ref. Polecilem kilkorgo znajomym i rownież oni są zadowoleni i polecają dalej... Aktualnie jest super promocja cenowa :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc, a co myślicie o tej ofercie Ślask Data Center?

ze względu na bardzo długie odpowiedzi ta firma dla mnie przegrywa ze wszystkimi innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ze względu na bardzo długie odpowiedzi ta firma dla mnie przegrywa ze wszystkimi innymi.

 

A sama jakość łącza i serwera do zniesienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×