Skocz do zawartości
jensej

Przedsiębiorstwo, Działalność gospodarcza

Polecane posty

Gość nrm

czyli na miesiąc płacimy 640,59 co mniej groźnie wygląda niż tysiak :)

Kreatywna księgowość. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kreatywna księgowość. ;)

Wtedy jest lepsze samopoczucie psychiczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kreatywna księgowość. ;)

 

 

Raczej pokazanie ile rzeczywiście Cię to kosztuje

 

Przecież sam jak kupujesz coś na firmę to bierzesz ceny netto bo tyle rzeczywiście zapłacisz, czemu nie zastosować tego samego podejścia tutaj? ;)

 

Jak zakombinujesz z etatem (prawda Miłosz? ;) ) to nie zapłacisz tyle ZUS, a tylko samo zdrowotne, więc wygenerujesz więcej zysku i odprowadzisz od tysiaka 200 zeta podatku dochodowego

Edytowano przez tgx (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież sam jak kupujesz coś na firmę to bierzesz ceny netto bo tyle rzeczywiście zapłacisz, czemu nie zastosować tego samego podejścia tutaj? ;)

ehh.. a ja zawsze musze cene brutto wklejać w sklepie :) Chce kupić sprzętu za 2,5k, to oni chcą ode mnie troche ponad 3 ;)

 

Jak zakombinujesz z etatem (prawda Miłosz? ;) ) to nie zapłacisz tyle ZUS, a tylko samo zdrowotne, więc wygenerujesz więcej zysku i odprowadzisz od tysiaka 200 zeta podatku dochodowego

Co dalej nie rozwiązuje dodatkowego opodatkowania działalności w formie zdrowotnego ;) Zapłacisz go więcej, a i tak w kolejce musisz stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Co dalej nie rozwiązuje dodatkowego opodatkowania działalności w formie zdrowotnego ;) Zapłacisz go więcej, a i tak w kolejce musisz stać.

 

Zgoda, jednak ile płacisz tyle wymagasz ;) Płacisz ryczałtowo niewiele to i nie wymagaj za dużo.

 

Idziesz do dentysty prywatnie, za jedną wizytę tyle zapłacisz co tu za cały miesiąc opieki ale nie musisz czekać ;)

 

 

Gorzej z tymi co płacą zdrowotne i nie chorują, oni to dopiero się źle muszą z tym czuć, tyle bulisz i nawet w kolejkach nie możesz postać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

Tgx głupoty gadasz, ja płace od 6 lat i jak zachorowałem na zapalenie płuc oczywiscie leki 100% musiałem kilka dni biegac po lekarzach (wpierw rodzinny, skierowania itp). Po załatwieniu tego wszystkiego, powiedziałem sobie dosyc. Wole na własna reke sie leczyc, nizeli brnac w tym chorym systemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×