Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
radek1301

[zlecę] wykonanie strony z cms

Polecane posty

Witam

 

Zlecę wykonanie strony firmowej z cms.

- wykonie indywidualnej grafiki

- rachunek (nie musi być vat) jest atutem (nie koniecznością)

- strona po angielsku (treści zostaną przekazane)

- strona kontaktowa

- możliwość rejestracji osób/klientów i późniejszy mailing do tych osób

- menu boczne, możliwość rozwijania i chowania niektórych działów, więc możliwość tworzenia kategorii głównych i podkategorii, kategorie główne wyróżniające się grafiką tła/tekst na grafice.

- jak, że cms to muszę mieć pełną możliwość dodawanie stron/kategorii, menu bocznego, górnego itd.treści stron w formacie html,

- możliwość tworzenia galerii rozbudowanych dzielonych na działy itd.

- nie interesują mnie strony jak wordpress joomla inne blogi itd,

- cms musi mieć całą obsługę po angielsku gdyż nie chciał bym żeby gdziekolwiek, w jakiejkolwiek korespondencji, alertach, pokazały się treści po polsku.

- nie zezwalam na umieszczenie linku do własnej strony w footerze. (jesli wymagane to najwyżej elementu graficznego/logo firmy bez polskich treści i linku odsyłającego)

 

Na adres info@rjservices.ie proszę przesłać:

- ofertę cenową

- adres do swojej strony i portfolio (przykłady z wykorzystaniem cms)

- informacje czy jest to cms własnej konstrukcji czy ogólnodostępny,

- opis jakie są jeszcze inne możliwości owego cms'a

- wykonanie można zacząć w listopadzie ale z rozliczeniem/oddaniem strony pod koniec listopada.

 

Proszę o nie zadawanie pytań na forum, tylko email.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na adres info@rjservices.ie proszę przesłać:

- ofertę cenową

Jak podałeś budżet 800-1000 to po co Ci oferta cenowa?

Poza tym ten budżet to na grafikę wystarczy a na resztę musisz z 2-4 tysiaki dołożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak podałeś budżet 800-1000 to po co Ci oferta cenowa?

Poza tym ten budżet to na grafikę wystarczy a na resztę musisz z 2-4 tysiaki dołożyć.

Cms do zarządzania podstronami, profile, mailing i galeria to według Ciebie 5 tysięcy złotych? Jak będziesz miał takie zlecenia to proszę Cię napisz do mnie zrobie to za Ciebie za 2-3 tysiące góra a ty zgarniesz resztę za pośrednictwo zgoda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cms do zarządzania podstronami, profile, mailing i galeria to według Ciebie 5 tysięcy złotych? Jak będziesz miał takie zlecenia to proszę Cię napisz do mnie zrobie to za Ciebie za 2-3 tysiące góra a ty zgarniesz resztę za pośrednictwo zgoda? :)

Gdzie ja napisałem 5tyś?

Napisałem 2-4 a Ty piszesz 2-3 więc dolny zakres się zgadza więc nie rozumiem z czym masz problem.

 

Napisałem tak duży zakres bo wytyczne mało precyzyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ja napisałem 5tyś?

Napisałem 2-4 a Ty piszesz 2-3 więc dolny zakres się zgadza więc nie rozumiem z czym masz problem.

 

Napisałem tak duży zakres bo wytyczne mało precyzyjne.

Napisałeś, że trzeba 2-4 tysiące do tego dołożyć, więc jeśli dodamy do tego tysiąc (800-1000 to praktycznie tysiąc), który pierwotnie jest w ofercie wychodzi 3-5 tysięcy. Niby prosta matematyka a trzeba tłumaczyć...

 

@down

Dobra nvm nie będe spamował tematu następnymi postami bo nie chce szczypać się o słówka. Chodziło mi o to, że całość zlecenia jak na 3-5 tysięcy wydaje mi się mocno przesadzona więc podtrzymuje wyższą propozycje. Wal do mnie z takimi projektami ;) (uprzedzając ewentualne sarkazmy, nie mówię tu o wykonaniu pure php, zupa z kodu tylko o normalnej jakości produktu końcowego)

Edytowano przez Inferno (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem wyraźnie, że budżet wystarczy na grafikę a na wykonanie samego CMS-a jest 2-4tyś. Niby prosto napisane a trzeba tłumaczyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×