Skocz do zawartości

Polecane posty

Cechy konta hostingowego w GVO:

-możliwość podpięcia 4 domen

-70 GB powierzchni

-200 GB transferu miesiecznie

-Nielimitowana ilość baz danych

-Nielimitowana ilość subdomen

-Nielimitowana ilość kont e-mail

-Cpanel

Do pakietu należy również:

-autoresponder na 1000 osób

-kreator instalacji wordpressa,

-pokój wideokonferencyjny,

-kreator stron przechwytujących,

- Easy Video Producer,

 

Link do oferty:

http://pvv.pl/gvopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałam,że muszę o tym informować...Podałam parametry hostingu,którego sama używam a nie ma go na forum.Każdy ma prawo do zapoznania się z parametrami a refik,jeśli ktoś chce to i tak usunie.Nie wiem w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pani jest pracownikiem,współwłaścicielem? Nawet gdyby to nie ma się czego wstydzić a oferta przez jednopostowca skłania do takiego myślenia i z reguły sprawdza się ..

Z tego co widzę firma młoda na naszym rynku więc mało informacji w necie, a poza tym te referencje i ten system przekazania informacji jak z extra slim na odchudzanie gdzie traci się 10kg w tydzień i jak myślę straszą potencjalnego klienta... Ja bym to zmienił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma działa już 13 lat w Polsce okrągły rok i wciąż się rozwija.Nie jestem pracownikiem,ale osobą która korzysta z wyżej wymienionych narzędzi internetowych w tym oczywiście hosting.Moim celem było poinformowanie,że taka firma istnieje na polskim rynku i ma naprawdę świetne produkty za niską cenę.W końcu jest to forum poświęcone właśnie hostingom prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×