Skocz do zawartości
Gość bolek10

Projekt sieci bezprzewodowej.

Polecane posty

Gość bolek10

Witam

Poszukuję kogoś kto zaprojektował by całą sieć osiedlową.

Co ma być dokładnie zaprojektowane?

Cała infrastruktura: jakich switchów, routerów, anten itd. przy tym użyć, jak wszystko ma być 'pozapinane'.

W tym temacie jestem laikiem, dlatego szukam profesjonalisty.

Nie jest to dla mnie, dostałem 'zlecenie' od znajomego żebym się tym zajął.

 

Po informację zapraszam na PW.

Preferuję kontakt telefoniczny (numer na PW)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez szczegółowej wizji lokalnej i przy tym budżecie odpuść sobie temat ;)

 

Obsługuję sieć na kilkaset userów. Mogę Ci to zaprojektować, ale nie podpiszę się pod zdaniem, że w 100% to będzie działać jak przeniesiesz całość z papieru w teren ;) Więc nie wiem czy taki projekt coś Ci da :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miłosz: są niestety ludzie, którzy bez oporów takie coś zrobią. A później będą kwiatki z brakiem zasięgu, rwanymi połączeniami, przymuleniami sieci. W ogóle to "zlecenie" wygląda tak nieprofesjonalnie, że szkoda gadać. Kolega "zlecił" koledze, a ten szuka jelenia, który zrobi to za niego. I myśli, że ktoś wyciągnie szklaną kulę z szuflady i ogarnie temat, do tego za nieduże pieniądze.

No ale nie takie rzeczy już widziałem, istnieją lepsi numeranci, jak choćby architekci siedzący na drugim końcu kraju podpisujący cudze projekty na spore inwestycje bez rozeznania w inwestycji. A później zdziwienie, że na przykład teren jest niestabilny, dzięki czemu koszt inwestycji i czas realizacji są trzykrotnie wyższe od planowanych. Czy też z naszej działki "administratorzy", których serwis kończy się na ctrl+c i ctrl+z kilku podstawowych komend z popularnych poradników, co kończy się niestabilnością czy włamami na serwery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolek10

Miłosz: są niestety ludzie, którzy bez oporów takie coś zrobią. A później będą kwiatki z brakiem zasięgu, rwanymi połączeniami, przymuleniami sieci.

Dlatego pisze to na tym forum, bo wiem że tutaj są ludzie którzy potrafią to solidnie zrobić.

 

W ogóle to "zlecenie" wygląda tak nieprofesjonalnie, że szkoda gadać. Kolega "zlecił" koledze, a ten szuka jelenia, który zrobi to za niego. I myśli, że ktoś wyciągnie szklaną kulę z szuflady i ogarnie temat, do tego za nieduże pieniądze.

Może i nieprofesjonalnie, ale od reszty ustaleń jest chyba PW lub telefon, prawda?

Co zresztą wyraźnie napisałem

Po informację zapraszam na PW.

Co do reszty zdania, jakiego ja szukam jelenia? Chcę żeby ktoś mi to po prostu fachowo zaprojektował.

Podałem jaki jest na to budżet (ruchomy), mam świadomość że jest to dolna granica ceny za taką sieć.

 

No ale nie takie rzeczy już widziałem, istnieją lepsi numeranci, jak choćby architekci siedzący na drugim końcu kraju podpisujący cudze projekty na spore inwestycje bez rozeznania w inwestycji. A później zdziwienie, że na przykład teren jest niestabilny, dzięki czemu koszt inwestycji i czas realizacji są trzykrotnie wyższe od planowanych. Czy też z naszej działki "administratorzy", których serwis kończy się na ctrl+c i ctrl+z kilku podstawowych komend z popularnych poradników, co kończy się niestabilnością czy włamami na serwery.

 

Takich 'numerantów' również już widziałem, ode mnie niech lepiej trzymają się z daleka.

 

Za wszystkie oferty dziękuję, teraz będę się konkretnie z każdym z was kontaktował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×