Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
McNeal

Intel XEON E5-2640, E5-2620

Polecane posty

Oferta głównie dotyczy procków :

Jak wyżej E5-2640-3szt, E5-2620-1szt, procki po wymianie na życzenie klienta na wyższe modele z serii 8 gt/s z HP 360 G8. Pracowały tylko niecałe pół roku. gwarancja rozruchowa powiedzmy 1mc.

Cena którą mi podano netto 1400 i 800zł/szt. przy wszytkich cena kilkastówek mniejsza.

 

Mają do sprzedania jeszcze platformy HP 1U dl360 G7 z E5504 i 5506 z 4gb ram - 14 szt bacplane SATA, 2 szt bacplane SAS - cena 2250zł używane chyba ciut ponad 2lata.

Platforma HP dl360 z Xeon 5520 1szt

Sporo starszych maszynek 1 i 2U ale nie wiem za ile je puszczą (może 500 a może 800-900zł ale to pytanie pod kom), są to głównie dell i HP oraz kilka składaków na supermicro w obudowach chenbro sata lub sas, 3 pełne szafy, bez dysków, są głównie na prockach xeon 53xx, 54xx, których mogę pstryknąć foty. Jest również sporo płyt serwerowych po 50-100zł pod takie platwormy, procki i pamięci, kilka jedno i dwu-portowych KVM IP kupione ze 2 lata temu oraz 2szt supermicro KVM chyba 8 portowe.

 

Po prostu pełna wymiana sprzętu a utylizacja niby sporo kosztuje ..:)

 

Oczywiście wszytko na FV i jakąś gwarancją ale o to trzeba pytać.

Kontakt na kom do osoby od upłynniania tego:

512929544 - od 8 do 16 docyć cięzko się dodzwonić ale na pewno po kilku razach się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×