Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
krk

Głośniki 5.1

Polecane posty

Identyczne pytanie zadawałem tu na forum i właśnie te kupiłem geniusy i jestem jak najbardziej zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miałem okazję słuchać muzyki w "kriejtiwów" za 300zł i z podobnych geniusów.

muzyka z creative'ów wgl mi nie pasuje. mają dziwne brzmienie. od razu po uruchomieniu ich komuś może się spodobać "łupiący" bas. przy niskiej głośności jest ok - ale po zwiększeniu głośności subwoofer już nie daje rady. Nie powiem dokładnie co jest nie tak w dźwięku z tych głośników bo nie umiem tego określić. dźwięk jest taki... płytki? plastikowy?

Miałem też okazję słuchać muzyki na geniusach bodajże 5005. napędzały one na prawdę duży salon (na oko to z 6m szerokości i 4 długości) i mimo wielkiej przestrzeni grały dobrze. bas tak "nie tłukł" przy niskiej głośności (a tak powinno być, a nie w tanim sprzęcie zagłusza wszystko a ludzie się cieszą "pacz jak daje") ale bardzo dobrze radzą sobie przy wyższej głośności. do tego dźwięk z tych większych, drewnianych satelitek jest duużo lepszy od tych z małych plastikowych z 3cm średnicy głośniczkiem. wszystko jest wyraźne i czyste.

Moim zdaniem porównanie takich creativów do geniusów to jak porównanie malucha i mercedesa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×