Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Matmaxalez

Reseller w USA

Polecane posty

Gość Matmaxalez

Witajcie,

 

Potrzebuję resellera zlokalizowanego w USA (nie ważne który stan).

Firma może być polska, amerykańska, nie ważne.

Tak lekko patrzylem na oferty niektórych firm widocznych na pierwszych miejscach w google, i widzę że lubią szastać transferem i czasami pojemnością za niską cenę.

Chciałbym jakiegoś dobrego resellera za 10-20 dolarów/mc.

25+ GB pojemności. 500 GB transferu/mc.

Baza danych, email itp. najlepiej jak najwyższa wartość lub najlepiej te niemożliwe "no limit".

Panel preferuję DA, ale cpanel też może być.

Domeny w promocji nie chcę.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z DirectAdminem w USiech może być problem, oni tam wolą swoje od kanadyjskiego, więc masz 95% na cPanel, reszta na Plesku, na palcach jednej ręki zliczysz firmy korzystające z DA.

 

Swego czasu też szukałem czegoś w tym stylu i trochę osób chwaliło http://www.eleven2.c...seller-hosting/

Najtańszy pakiet Ci wystarczy, za pierwszy miesiąc płacisz 15 dolków, później 20 miesięcznie, dostajesz 100GB miejsca, 1TB transferu, do tego dedykowane IP i lickę ClientExec-a albo WHMCS-a do wyboru (ważną tylko na koncie w Eleven2) i konto resellera domen i certyfikatów. Do tego mają na serwerach poinstalowane wtyczki CloudFlare. Poza tym oczywisty zestaw: cPanel/WHM, Softaculous, RVSkin, dwa buildery (RV i Parallels), RoR. Ci, którzy mi tę firmę polecali szczególnie chwalili support. Było to co prawda parę miesięcy temu, ale firma jest na rynku już jakiś czas i raczej wątpię, żeby coś się zmieniło w tym względzie.

 

[edit]

Serwery mają w Virginii (a przynajmniej tam stoi serwer z ich stroną firmową). Firma jest jednak z Teksasu, więc nie zdziwię się, jak siedzą też tam właśnie, trochę sporych DC w tym stanie mają.

Edytowano przez d.v (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×