Skocz do zawartości
Gość Pokuć

Serwer pod forum USA

Polecane posty

Gość Pokuć

Poszukuję dla jednego forum serwer w USA. Forum bardzo duże, ponad 5 tysięcy użytkowników, prawie 150 tysięcy postów w 5 tysiącach tematów. Forum oparte na phpBB by Przemo. Codziennie potrafi przybyć nawet 150 postów. Dlaczego USA ? Administracja ma dość prokuratury która ciągle ich nęka na zlecenie kilku instytucji państwowych (ujawnianie przekrętów, demaskowanie nepotyzmu, śledztwa dziennikarskie etc). Forum nie jest o tematyce niezgodnej z prawem, nazwy i tematyki nie podaję bo macki betonu siegają wszędzie. Jaki serwer możecie polecić, wirtualny to raczej ciężko pod takie wielkie forum, tutaj w rachubę wchodzi chyba tylko i wyłącznie VPS lub Dedyk. Cena ? Teraz płacą chyba coś koło 800 PLN rocznie. Co możecie polecić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz przyjdą płaczki i będą "kazali" Ci zmienić skrypt. ;)

 

Czemu akurat USA? Są raczej lepsze Państwa niż to, które wybrałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Taka jest decyzja administracji, nie zasiadam w ich gronie, jedynie na ich prośbę mam zorientować się w temacie. Europa odpada, w USA polska prokuratura niewiele może zdziałać. Jakieś propozycje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem z AlienVPS przez jakieś 5 miesięcy. VPS był pod backup, ale miał założony monitoring i odnotowywałem częste pady. Raz trwały one kilka minut, ale zdarzało się, że były i takie po 5 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dostałem kilka propozycji: site5.com, eleven2.com, hostgator.com, vps.net

 

Serio nikt nie orientuje się w amerykańskim rynku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli może być VPS to mogę polecić ze swojej strony:

- knownhost.com - naprawdę niezła firma, support dobry, nie wiem tylko, czy mają ofertę root

- futurehosting.com - świetna jakość, parę miesięcy temu migrowaliśmy tam jeden, całkien spory serwis. Server bez lagów, matka nie była przeciążona.

- site5.com - trzymałem tam kiedyś parę blogów, zaskoczony byłem, ale nawet banglało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×