Skocz do zawartości
Arida

Wybór telefonu

Polecane posty

Niedługo mam zamiar zmienić telefon. Obecnie mam Motorolę Flipout, ale z tym telefonem mam od samego początku problemy. Teraz zastanawiam sie nad dwoma modelami HTC One V - http://www.mgsm.pl/pl/katalog/htc/onev i Sony Ericsson Xperia Pro - http://www.mgsm.pl/p...Xperia-pro.html . Który z tych modeli moglibyście polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepszy aparat ma ta Xperia. Ja korzystam już bardzo długo z telefonów SE i naprawdę nic złego mi się z nimi nie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Telefon nie jest przeznaczony do wykonywania zdjęć, to tylko niepotrzebny w zasadzie gadżet.

 

Ja wybrałbym HTC i to bez zastanowienia, HTC jest marką produkującą telefony od lat. Ja używam tylko HTC od lat (inny model telefonu), jednak tu o jakość nie możesz się bać i na pewno będziesz zadowolona. Moja żona ma Samsung galaxy i też chce przejść na HTC.

 

Zastanów się czy naprawdę też potrzebujesz takiego telefonu, jeśli to ma być tylko do dzwonienia i sms to lepiej weź inny model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do dzwonienia jak najbardziej, do smsowania, raczej nie bo smsy wysyłam rzadko. Aparat - mam dwójkę dzieci, więc mam komu robić zdjęcia wink.png. Poza tym wifi/gprs + przegladarka + komunikatory (jabber, skype, fring ...) + wszelkiego rodzaju słowniki (jestem nauczycielką angielskiego więc czasami bardzo się przydają smile.png), edytory tekstów i coś do pdf też bywa przydatne, i jeszcze parę innych użytecznych rzeczy można by wymienić. Więc myślę że któryś z tych dwóch modeli powinien być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jak najbardziej smartphone jest dla Ciebie, moja żona poprzestała na ogromnym dzwonieniu i smsach wink.png

 

HTC będzie moim zdaniem idealny dla Ciebie z fajnym HTC Sense.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StableHost.pl

Wiele osób mi polecało Samsung Galaxy SIII, ale nie byłem do niego zbytnio przekonany, ponieważ również słyszałem wiele negatywnych opinii co do tej marki. Wykonanie, wytrzymałość, funkcjonalność itp. to jest na niskim poziomie.

 

Natomiast HTC One V ma porządne wykonanie, bardzo dobry aparat (mniej megapixeli, ale bardzo dobra konfiguracja jasności, kontrastu itp.), dla Ciebie także by się przydałby większy Dropbox (większa pojemność) dla posiadaczy HTC, skoro interesujesz się dokumentami .pdf.

HTC Sense lekko odradzam, iż ma mniejsze wsparcie techniczne np. rzadsze aktualizacje Androida, pomoc techniczna, software itp.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wziąłbym SE ze względu an Walkman (dobra jakość dźwięku) i wysuwaną klawiaturę QWERTY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolopik@

 

.- mam dwójkę dzieci, więc mam komu robić zdjęcia

Przypuszczam, że Arida jest trochę starsza od Ciebie i Walkmana już raczej nie słucha. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolopik@

 

 

Przypuszczam, że Arida jest trochę starsza od Ciebie i Walkmana już raczej nie słucha. wink.png

 

 

Starsza owszem, ale czemu niby nie słucha. Dobrej jakości mp3 lub flac Crematory, Within Temptation, Nightwish czy Linkin Park + porządne słuchawki są lepsze niż korki do uszu, szczególnie gdy dzieciaki są w wieku 'sto pytań do' i jak fajnie można się odstresować ... tongue.png

 

Czasami każdy gadżet na wagę złota smile.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Ja w tramwaju widzę nawet polki po 50ątce co biesiady słuchają :D Starsze marokanki aż się dziwią xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w tramwaju widzę nawet polki po 50ątce co biesiady słuchają biggrin.png Starsze marokanki aż się dziwią xD

 

No cóż, 50-tka już tuż, tuż tongue.png więc trzeba się dostosować do współczesnych trendów. Ale na biesiadę się nie przerzucę biggrin.png

 

Jakiś mały offtop się chyba zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telefon nie jest przeznaczony do wykonywania zdjęć, to tylko niepotrzebny w zasadzie gadżet.

Nie zgadzam się. Telefon- tak. Ale w temacie mowa o smartfonach. Nowe modele sony ericssonów robią zdjęcia na poziomie dobrych cyfrówek, nagrywanie w HD i miodzio ;) zależy kto do czego potrzebuje telefonu.

 

Na twoim miejscu wybrałbym raczej fona Sony Ericsson Xperia Arc S ;) Z tańszych modeli Xperia Neo V daje rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×