Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
chimiqs

hosting, wildcard - cokolwiek innego :)

Polecane posty

witam serdecznie

 

zaczynam raczkowac i chciałbym otrzymać od koleżanek i kolegów pomoc - z góry dzieki bardzo.

 

zacznę może tak - ...

Mam wykupioną domene na hosting1.pl - domena nazywa sie załóżmy domena1.pl.

Serwer plików jest u innego dostawcy hosting2.pl na którym równiez jest moja domena2.pl.

 

Zrobiłem przekierowanie z maskowaniem(!) z domena1.pl na odpowiednia subdomene np. jakas.domena2.pl.

 

Na domena1.pl przekierowanej na jakas.domena2.pl (do odpowiedniego katalogu) uzytkownik dostaje okno do zalozenia sobie usera. Otrzymuje maila z potwierdzeniem rejestracji - i co się dzieje?? Dostaje w mailu linka z adresem np: http://www.domena1.pl/index.php?akcja=akty...z=4fc8c34126242.

Klikam w niego i okazuje sie ze takiej strony w ogóle nie ma.

 

Strona http://www.jakas.domena2.pl/index.php?akcj...z=4fc8c34126242 juz istnieje i mozna potwierdzic rejestracje.

 

prosze o podpowiedz co zrobic zeby to zadzialalo no i czy dobrze zrobilem to przekierowanie z maskowaniem - poniewaz wpisujac adres www.domena1.pl nie pokazują się pliki php w adresie strony tak jakbym był cały czas na stronie głównej - nie bardzo to rozumiem - prosze o pomoc.

 

dzieki

chemiqs

 

PS. sorry ze tak sie rozpisałem ale chcialem to dobrze wytlumaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lekarstwem jest wskaźnik domen - przynajmniej tak to się panelu Directadmin nazywa

 

// Edit:

 

Nie doczytałem o co chodzi dokładnie. Może wpis w .htaccess ?

Edytowano przez vet0 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie doczytałem o co chodzi dokładnie. Może wpis w .htaccess ?

 

 

Jeżeli mogę Cię prosić to przeczytaj posta i jak wiesz to pomóż - z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może problem jest, że w poprawnym adresie masz www. Spróbuj jakas.domena2.pl i www.jakas.domena2.pl ujednolicić. Najlepiej podaj prawdziwe adresy tutaj lub na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może problem jest, że w poprawnym adresie masz www. Spróbuj jakas.domena2.pl i www.jakas.domena2.pl ujednolicić. Najlepiej podaj prawdziwe adresy tutaj lub na PW.

 

 

poszlo na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam - rozwiazanie bylo bardzo proste

parkowanie domeny na serwerze plików i konfiguracja serwerów dns tam gdzie mam domene.

wszystko icon_usmiech2.GIF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×