Skocz do zawartości
Gość

[Sprzedam] bazę 550.000 osób wraz ze źródłami

Polecane posty

Gość

Adresów jest ponad 550.000 + 350.000 jakie daje w Gratisie (patrz poniżej). Na wstępie zaznaczę że sprzedaje bazy posegregowane wraz ze źródłami. Jestem autorem owych baz i jak narazie sprzedałem tylko 1 kopie dlatego też daje gwarancję że nikt ich nigdzie nie sprzedaje, nie są udostępniane.

 

Baz jest kilkadziesiąt w tym jedna z liczbą adresów powyżej 100,000 (serwis sportowy), kilkanaście z zakresu 10,000-100,000 (torrenty, muzyka, telewizja, telefony itd.) i kilkadziesiąt mniejszych niż 10,000. Ten zbiór jest efektem mojej długiej RĘCZNEJ pracy. Sprzedaje swój poświęcony czas. Obecnie zmieniłem profil działalnoci więc szkoda żeby taka baza się zmarnowała.

 

 

Zalety baz:

 

1. Każda baza jest w oddzielnym pliku zatytułowanym ilością maili oraz źródłem. Tzn wysyłam kilkadziesiąt plików zatytułowanych np. "50782 adresstrony.pl" liczba adresów, źródło.

2. 95% serwisów z których mam bazy istnieje do dzisiaj!!

3. Każdy kupujący będzie mógł zweryfikować czy dane adresy na pewno pochodzą z danej strony ponieważ wszystkie serwisy umożliwiają w jaki sposób szukanie userów po adresie e-mail!!!

4. Adresy aktualizowałem w kwietniu także praktycznie są najbardziej aktualne!!

5. Adresy były wyciągane RĘCZNIE co znaczy że nie ma w nich "śmieciowych" rekordów z xrumerów i innych powalonych robotów.

6.Są to adresy tylko i wyłącznie osób które podały go przy rejestracji, i które musiały potwierdzać link aktywacyjny także adresy prawdziwe nie ma żadnych przypadkowych adresów wyciąganych np. z tekstu

7.Bazy zapisane są w pliku .txt, mail jeden po drugim, Więc Baza jest akceptowana,i doskonale współpracuje, z większością skryptów, oraz programów do Masowych Korespondencji !

8. Brak duplikatów (adresy są unikalne)

9. Co najmniej 98% adresów jest polskich.

 

 

Uwaga:

 

Nie sprzedaje na ćwiartki, połówki, nie daje na testy, i nie obchodzi mnie że jesteś biednym studentem. Sprzedaje efekt kilkumiesięcznej pracy za naprawdę niską kwotę dlatego uprzedzam że po sprzedaży nie odpowiadam na głupie pytania, nie pomagam w konfigurowaniu jaki programów do wysyłki masowej korespondencji itd. Takowa pomoc kosztuje co najmniej 100zł płatne z góry! Aczkolwiek mogę rozważyć wymianę na kopie serwisów internetowych bądź skryptów.

 

Gratis

Za gratis nie odpowiadam, gratis kosztuje 0zl. W gratisie nie wiem skąd są adresy, czy są aktualne itd. napewno są bez duplikatów napewno są polskie i napewno kosztowały mnie 100zł.

 

Wszystkie osoby, wyraziły zgodę na przyjmowanie maili z różnych źródeł. Każdy użytkownik DOBROWOLNIE udostępnił swój adres e-mail i w każdej chwili może go usunąć.

E-maile z zapytaniem można rozsyłać na podstawie art.4 Ustawy z dnia 18.07.2002r. Dz.U 144 poz 204.

 

 

CENA: 300zl KONTAKT: prowebmaster@o2.pl Uprzedzając pytania tak możemy to załatwić przez allegro, ebay, swistak, zpn, i inne serwisy które gwarantują prawną umowę kupna sprzedaży. Nie wysyłam przed wpłatą, nie obchodzą mnie "skany przelewów" miałem już jednego "mistrza" photoshopa ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może napisz jakie działy / tematyka i przybliżona ilość adresów w danym dziale i cena za każdy czy te 300 to za wszystko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×