Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
krk

Serwer dedykowana poza PL

Polecane posty

Witajcie

 

Poszukuję serwera dedykowanego poza terenem PL (najlepiej w EU) pod nielegalne pliki

 

parametry jakich oczekuję

 

procesor 2-4 rdzenie (AMD & Intel)

ram 2-4GB wystarczy

dysk min 2TB

łącze min 100mbps (najlepiej bez limitu)

 

cena: dobrze by było jak bym się wyrobił w kwocie 500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz OVH albo Hetzner, najbardziej liberalne będzie LeaseWeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce być niemiły,ale mzone chyba przeoczył jedno zdanie w 1 poście lub zmienił politykę. :P A co do autora to OVH chyba najrozsądniejsze. Dużo osób z tego korzysta wiec można powiedzieć że idzie to po lanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znalazłem coś takiego http://www.ovh.pl/serwery_dedykowane/superplan_mini.xml?bp=unmetered

 

spełnia moje wymagania idealnie dysk 2TB cena 399.99PLN Netto ( 491.99PLN Brutto)

 

tylko teraz mam pytanie bo tam jest niby łacze unmetered 100 Mbps Transfer /miesiąc ** : Przepustowość gwarantowana.

 

czyli co mogę wyssycać łącze na poziomie 100Mbps / 24h i nikt mnie nie wygoni ? oraz jak ta lokalizacja we francji ma się do nielegalnych plików i jak z jakością łącza czy faktycznie można osiągnąć pasmo na poziomie 100Mbps ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AAA smile.png

 

Moja oferta już została usunięta ...

 

Dzięki za zwrócenie uwagi Sanken, ale wydaje mi się, że nawet OVH tu będzie restrykcyjne.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OVH jest "obojętne" na takie pliki. Wiadomo oni tam robią masówkę i raczej nikomu nie chce się sprawdzać czy ktoś korzysta z portów p2p, nie mówiąc już o plikach która są binarnie na dysku. A zdanie moje chyba może potwierdzić pierwsza lepsza strona shelli. Co do łącza to tak masz tam port "gwarantowany" (no 00 ci nie wybiją,ale +/- 20mb/s) bez problemu możesz wysycać. Mam 1gb/s (gwarantowane jest 100mb/s,ale port 1gb/s) i zobacz test.

1952283120.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu były akcje że sporo serwerów z torrentami/warezami i dużym portalem z filmami anime pousuwali. Nie byłbym taki pewny co do ich obojętności. Nie wiem natomiast na ile sami weryfikuja p2p a na ile po prostu sprawdzają serwer "po zgłoszeniach" od przyjaznych userów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×