Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
HaPe

Transferuj.pl/Moneybooker odrzucona płatność kartą a blokada środków

Polecane posty

Witam,

Kuzyn płacił coś kartą przez transferuj.pl, które to używa moneybookers do płatności kartą.

Jednak na stronie moneybookers przy płatności kartą wystąpił błąd o treści informującej, że dla danego typu płatności płatność kartą jest niemożliwa. Jednak na jego koncie bankowym została nałożona blokada na daną kwotę.

Dodatkowo chciał zamknąć swoje konto moneybookers, ponieważ nie będzie mu już do niczego potrzebne, jednak przy jego próbie zamknięcia dostał komunikat, że na jego konto oczekuje wpłata. Jest ona dokładnie taka sama jaką zablokowali mu na karcie.

I teraz pytanie, czy środki zostaną odblokowane przez moneybookers na jego karcie(lub przez bank, jeśli moneybookers tego nie dokona w ciągu 14 dni) czy środki te trafią do jego portfela w moneybookers?

 

Miał ktoś może już podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny błąd z payu.pl, wpłacałem należność na inne konto i wystąpił błąd, środki na karcie zostały zablokowane i była lipka, jednakże po kontakcie z payu dowiedziałem się że jeśli wystąpił błąd to transakcja została anulowana, co jest równoznaczne z tym że bank zostanie poinformowany że transakcja nie została zrealizowana pomyślnie, jeśli chodzi o czas w którym otrzymałem należność z powrotem to teraz nie jestem za bardzo pewny, ale wydaje mi się że to był okres dwóch tygodni.

 

edit:

A co do pytania, środki nie trafiły do portfela payu, po dwóch tygodniach miałem je na koncie.

 

Pozdrawiam

NetMat

Edytowano przez NetMat (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli zapewne moneybookers także odrzuciło transakcję i albo sami powiadomią bank o odblokowaniu środków, albo bank sam po braku odpowiedzi odblokuje kwotę (kwota niska, niecałe 30 zł, ale pieniądz to pieniądz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli zapewne moneybookers także odrzuciło transakcję i albo sami powiadomią bank o odblokowaniu środków, albo bank sam po braku odpowiedzi odblokuje kwotę

Moim zdaniem tak właśnie będzie.

(kwota niska, niecałe 30 zł, ale pieniądz to pieniądz).

Dla studenta 30 zł to majątek biggrin.png przecież za to kupisz z 9-10 browarów lub jakąś czystą 0,5l biggrin.png

 

Pozdrawiam

NetMat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla studenta 30 zł to majątek przecież za to kupisz z 9-10 browarów

Nie myślisz ekonomicznie. 30zł to 16 Harnasi w promocji ewentualnie 12 Perełek happy.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×