Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
flashy

VPS z Team Speak 3

Polecane posty

Witam

 

Prosił bym o pomoc w sprawie następującej. Wyszła ostanio aktualizacja dla kllienta TS3 i mam pytanie czy musze w jakis sposob zaktualizować swoj serwer TS3 jezeli tak to prosił bym o instrukcje jak to wykonac bo nie bardzo wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj, nie konieczenie musisz aktualizować, serwery od wersji 3.0.0 są kompatybilne z nowymi klientami. Jeżeli chcesz juź aktualizować swój serwer to pierw go wyłacz i nowe pliki zrzuć do folderu ts3, poprostu je podmień mogą być wszystkie, następnie nadaj chmod 755 na plik startowy i odpal serv.

Jeżeli będziesz miał z tym problem daj znać pw to zaktualizuje Tobie serwer do nowej wersji:)

Edytowano przez N0Name (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Misiek nie zawsze... A czasem powiem szczerze że znajdują błędy zaraz po wydaniu... Aktualizacja jest łatwa wystarczy podmiana plików i to wszystko. Najlepiej zrobić sobie kopie bazy sql lub litesql, zawsze to jakieś zabezpieczenie.

Edytowano przez SanKen (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn warto aktualizować jak jest jakaś nowa wersja, ale nie w stylu: Wciskam F5, bo może update był i przegapię. Warto 2-3 razy w miesiącu zajrzeć na stronę albo po tym jak klient chce się aktualizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cześć

podmieniłem pliki server na te nowe i nadal jak sie łącze pokazuje sie informacja ze pliki są starszej wersji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stop serwera, wgranie nowych plików, start serwera.

 

serwer - TS3.

Nie koniecznie, możesz nawet mieć odpalony serwer i zrobić aktualizacje ;) Wiecz tak czy siak zrobisz powinno działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, tylko mój sposób wyklucza jakiekolwiek problemy z używanymi plikami, chociaż niby nie ma to żadnego znaczenia. Może jeszcze być tak, że podmieniasz pliki w złym katalogu (tak wiem, brzmi jakbym uważał Cię za idiotę, ale lepiej sprawdź - autopsja :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja napisze tak pliki podmieniasz w katalogu głównym ts3, jeżeli podmienisz to musisz nadać chmod na plik ts3startscript.sh odpalić wszystko powinno grać jak w szwajcarskim zegarku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×