Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
DooOminO

Brak dodatku do PHP

Polecane posty

Witam dziś przy instalacji pewnego skryptu zastałem taki o to błąd

 

This PHP script has been encoded using the excellent eAccelerator Optimizer, to run it you must install eAccelerator or the eLoader

 

 

Może mi ktoś dać jakąś instrukcję jak mogę to doinstalować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz vpsa to musisz to sam zainstlować, jeżeli konto www to napisz do firmy hostingowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeżeli masz VPS root (bez zarządzania) sam wszystko instalujesz i konfigurujesz. Jak masz VPS managed to wal do administratora aby ci to zainstalował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stworzyłem ten temat aby mi ktoś pomógł w jakiś stopniu to zainstalować, jakaś instrukcja czy coś.

 

 

A jaka firma hostingowa pozwala na instalowanie gier?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Niech się pomylę, jeśli to nie kolejny użytkownik, który wykupił VPSa i kompletnie nie zna się na jego administracji... a potem przychodzi, rzuca pytanie na zasadzie "ej, jak sprawić, by ten samolot latał? nie potrafię nawet znaleźć hangaru, ale pomoże ktoś?".

 

Firmy hostingowe w sensie na hostingu dzielonym? No jeśli to nieduża gierka flashowa, to od groma firm, ale to chyba nie chodzi o taką grę? Dobrym pomysłem jest treściwe przedstawienie sytuacji, rzucając ochłap raczej nie odgadniemy o co chodzi.

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele firm pozwala na instalowanie serwerów gier na swoich vps, a są też takie które nie pozwalają np na najniższym pakiecie, są też firmy które zabraniają instalować serwery gier typy minecraft. Ogólnie to polecam biznes-host.pl :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

VPS mam od roku, mniej więcej się znam, ale z takim błędem się nigdy nie spotkałem, więc proszę o jakąś instrukcję.

 

A co do hostingu to chodziło mi o hosting www a nie VPS

 

ps tak jest to VPS "z root"

Edytowano przez DooOminO (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

VPS mam od roku, mniej więcej się znam, ale z takim błędem się nigdy nie spotkałem, więc proszę o jakąś instrukcję.

 

A co do hostingu to chodziło mi o hosting www a nie VPS

 

ps tak jest to VPS "z root"

Mniej więcej to baba w szpitalu zmarła :], albo się potrafi coś albo się nie potrafi.

Jeżeli www to raczej firma hostingowa powinna zając się tym problemem, pewnie wystarczy napisać ticket z tą całą sytuacja:)

Tak dla jasności na kontach www nie da się stawiać serwerów gier :] bo ja nie wiem czy chodziło tobie o vps czy www

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre ze skryptów to używają, tu masz link do manuala, jednak raczej na Twoim miejscu zleciłbym to jakieś firmie lub komuś z większym doświadczeniem:

 

http://blog.eukhost....l-eaccelerator/

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem co chcesz zainstalować, gry tego typu (przeglądarkowe) NIE są zabronione na żadnym hostingu/vpsie, ale zależy to od woli administratora czy Ci zainstaluje klona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do hostingu to chodziło mi o hosting www a nie VPS

 

ps tak jest to VPS "z root"

 

Piszesz że chodziło ci o shared a nie o VPS a w kolejnym zdaniu że to VPS niezarządzany. Możesz jasno określić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak, kto i za ile by mi to zainstalował na VPS'ie.

 

 

Oraz drugie pytanie jaka firma hostingowa serwera www pozwala na zainstalowanie gry, prosił bym o jakiś konkret www.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oraz drugie pytanie jaka firma hostingowa serwera www pozwala na zainstalowanie gry, prosił bym o jakiś konkret www.

Jakiej gry? Przeglądarkowej?

To tak, kto i za ile by mi to zainstalował na VPS'ie.

Napisz do Miłosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiesz że Tribal Wars jest niedozwolonym skryptem? Jeżeli skrypt zostanie użyty w sieci jako gra przeglądarkowa to szybko ci każą usunąć. Taka informacja tylko, zrobisz jak chcesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×